|   On-line: 32

Poznaliśmy pierwszych finalistów koszykarskich Mistrzostw Radomia 3x3
Radomskie fontanny przez dwa dni żyły koszykówką 3x3. Odbywają się tu mistrzostwa Radomia w tej odmianie basketu i w każdy weekend sierpnia będzie podobnie. Co ciekawe, w najbliższą sobotę, start zapowiedziały aż trzy ekipy reprezentacji Polski do lat 23!

W pierwszym dniu rywalizacji rozegrane zostały zmagania w kategorii U-14 i U-23. W tej pierwszej bezkonkurencyjni okazali się AnkleBreakers. Na drugim miejscu uplasował się team KURDE a najniższe miejsce na podium zajął Team Magic. W kategorii U-23 zwyciężyły Chude Byki, które ograły w finale Kottrans Radom 21:16. Trzecie miejsce wywalczył Sky Tattoo Basket Team.

Do rozgrywek w kategorii open mężczyzn przystąpiło 16 drużyn. Ponownie w finale zameldowały się Kottrans Radom i Chude Byki. Po bardzo emocjonującym pojedynku tym razem górą ci pierwsi 21:17. Awans do turnieju finałowego uzyskał również Hutnik Warsaw 3x3, który w meczu o trzecie miejsce pokonał KS Kottrans Radom 21:19.

Kolejne kwalifikacje odbędą się już 10-11 i 17-18 sierpnia na radomskich fontannach. Co ciekawe, w najbliższą sobotę, start zapowiedziały aż trzy ekipy reprezentacji Polski do lat 23! Link do rejestracji https://play.fiba3x3.com/events/c9fa438e-5190-40bf-8ff4-30797dcb6e87

Data: 2019-08-07 09:45:11 | Kategoria: Koszykówka / Liga amatorska | Odwiedzin: 1673

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024