|   On-line: 22

Młodzi Olimpijczycy na piątkę
Pięć medali zdobyli młodzi adepci zapasów Olimpijczyka Radom. Nasi zawodnicy startowali w Międzywojewódzkich Mistrzostwach Makroregionu w Białymstoku. Radomski klub wystawił do rywalizacji 13 zawodników. Na Podlasie pojechało łącznie ponad 80 zapaśników z ponad 20 drużyn z całego kraju. Radomianie wrócili ze złotym, dwoma srebrnymi i dwoma brązowymi medalami. Trzej kolejni zapaśnicy zajęli piąte miejsce w stawce.

Po złoty medal w kategorii do 38 kg sięgnął Marcel Sosnowski. Srebro wywalczyli Kacper Wosiak (kat. do 41 kg) oraz Jakub Mroczek (kat. do 52 kg). Brązowe medale zdobyli natomiast Szymon Krawczyk (kat. do 57 kg) i Jakub Korcz (kat. do 85 kg).

Olimpijczyk Radom zajął drugie miejsce w klasyfikacji drużynowej. Radomian wyprzedzili sąsiedzi zza miedzy - Orlik Wierzbica.

SZYMON JANCZYK

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2019-10-01 10:21:55 | Kategoria: Inne / Zapasy | Odwiedzin: 566

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016