|   On-line: 32

Michał Nowak triumfował w generalce Pop Gym Cup
Faworyzowany, choć dopiero 14-letni Leon Krysiak zwyciężył w czwartym i zarazem ostatnim turnieju POP GYM CUP, rozgrywanym w klubie Squash Pop Gym w Radomiu. W wielkim finale pokonał przedstawiciela gospodarzy Michała Nowaka, który wygrał jednak klasyfikację generalną całego cyklu.

Obecna edycja POP GYM CUP jest już czwartą ogólnopolskich turniejów w Radomiu. Tak, jak poprzednio, również i tym razem, zawodnicy stanęli na wysokości zadania i przysporzyli kibicom mnóstwo emocjonujących momentów.

Zwyciężył Leon Krysiak, który w kategorii OU15 zajmuje pierwsze miejsce w Polsce, więc jego trium w POP GYM nie dziwi. Pokonany w finale Michał Nowak, dzięki kapitalnej postawie, we wszystkich turniejach rozgrywanych w Radomiu, zwyciężył w klasyfikacji generalnej całego cyklu.

W walce o trzecie miejsce lepszy okazał się zawodnik z Kielc Michał Wójcik, pokonując po zaciętym pojedynku Łukasza Ratkę 3:2.
Z radomskiej ekipy, bardzo dobre szóste miejsce zajął Piotr Siwierski, natomiast pozostali zawodnicy uplasowali się kolejno na: ósmym miejscu – Paweł Skrok, dziesiątym – Patryk Leszczyński, dwunastym – Rafał Tatarek i trzynastym Maciej Guziński.
Data: 2019-12-02 19:48:48 | Kategoria: Inne / | Odwiedzin: 241

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016

Legia ograla lidera dzięki Karbownikowi 08-12-2019

Trenerzy Radomiaka wykładowcami podczas prestiżowej konferencji 08-12-2019

Odzimkowski przegrał na KSW 52 08-12-2019

Zacięty bój Cerradu Enea Czarni Radom ze Ślepskiem Malow Suwałki dla rywali 07-12-2019

Rojek show!!! Uniwersytet Radom pokonał Orlęta Zwoleń 07-12-2019

Od 0:2 do 3:2. Siatkarki E.Leclerc Radomka Radom zrobiły to! I to na wyjeździe! 07-12-2019

R. Makowski: Chcę wiedzieć dopiero o konkretnych ofertach 07-12-2019