|   On-line: 19

Radomiak zagrał z Puszczą [ZAPIS RELACJI LIVE]
Piłkarze Radomiaka Radom wybiegli dziś na boisko, żeby zagrać z ligowym rywalem. Do naszego miasta przyjechała Puszcza Niepołomice, z którą jesienią Zieloni zremisowali 1:1.

Radomiak Radom - Puszcza Niepołomice 1:1
Bramki:
Górski 75

Radomiak: Kryczka - Banasiak, Cichocki, Pietrzyk, Wiatrak - Kaput, Karwot - Leandro, Mikita, Warchoł - Nowak. II połowa: Kryczka - Abramowicz, Cichock, Świdzikowski, Nowosadko - Makowski, Nowakowski - Michalski, Fundambu, Sokół - Górski

ZAPIS RELACJI LIVE
Koniec meczu. 1:1
85' Górski mocno z woleja, obok bramki
82' Świetna akcja Fundambu ale z asysty okradł go Górski, który fatalnie skiksował
79' Goście niecelnie po rogu
77' Abramowicz! Huknął z dystansu ale broni bramkarz
75' Górski! Nowakowski po odbiorze ruszył z akcją, zagrał do Abramowicza, ten wyłożył Górskiemu i mamy 1:1
68' Gol dla gości.
67' Pietrzyk za Cichockiego.
66' Mocny strzał Górskiego z ostrego kąta broni... Górski. Z Puszczy. Róg i bez zagrozenia.
65' Bez zagrożenia po rzucie wolnym, ale powinien być karny dla Radomiaka. Oferowaliśmy sędziemu var, ale nie skorzystał.
63' Abramowicz blokuje strzał w ostatniej chwili
56' Świetna akcja! Fundambu do Nowakowskiego, ten wpadl w pole karne i wslizgiem zablokowal jego strzal obronca.
55' Nowakowski znów dobrze zagral z Abramowiczem, płaskie podanie i kiks Nowosadki.
54' Nowakowski ograł rywala, dosrodkował Abramowicz, a strzał głową Sokoła obronił Niemczycki.
52'Celnie ale zbyt lekko goście
50' Fundambu wywalczył piłkę, ta trafiła do Makowskiego, ale ten spudłował w dogodnej sytuacji.
48' Róg dla Radomiaka, ale bez zagrożenia.
46' GRAMY! Skład u góry
45' DO PRZERWY BEZ BRAMEK
44' Gol dla Puszczy ale wczesniej był faul.
42' Pierwszy celny strzał Radomiaka, Mikita z dystansu w ręce Niemczyckiego.
40' Efektowna siatka w wykonaniu Leandro, ale Nowak zatrzymany pod bramką rywala
37' Trzecia interwencja Kryczki, Radomiak wciąż bez celnej próby.
34' Mocno i wysoko ponad bramką Leandro.
33' Zablokowany strzał Nowaka. Róg.
32' Nowak na spalonym po podaniu Karwota.
29' Zamieszanie pod bramką Radomiaka, niecelny strzał z bliska
28' Leo również z żółtą kartką.
26' Kartka dla Kaputa za faul taktyczny.
24' Kapitalny odbiór Kaputa i kontra przerwana faulem. Numer 16 z kartką.
21' Dośrodkowanie, strzał piłkarza Puszczy z numerem 7 i dobra parada Kryczki.
19' Faul Zielonych przy wlasnym polu karnym. Będzie groźnie
16' Leandro do Mikity, strzał zablokowany.
15' Trochę nieporadnie Radomiak w obronie, ale goście tego nie wykorzystali.
11' Mecz ogląda ok. 300 osób.
10' Blisko błędu Niemczyckiego, wysoki pressing radomian.
8' Nieudana akcja Nowaka i Mikity. Bez strzału.
7' Piłkarz Puszczy z numerem 17 wykopał piłkę na plac budowy. Otrzymał brawa
6' Wiatrak blokuje dosrodkownie, róg.
4' Leo urwał się na skrzydle, ale Nowak uderzył obok bramki.
3' Lekki i celny strzał gości z dystansu. Łapie Kryczka.
1' - Gramy! Skład zaktualizowany
13.17 - Powoli szykujemy się do gry, nadal nie ma składów.
13.05 - Wciąż trwa rozgrzewka, będzie opóźnienie.
12.55 - Za kilka chwil początek spotkania. Meik Karwot i Michał Grudniewski są obecni na rozgrzewce.
11.30 - Początek meczu o godz. 13 na bocznym boisku przy ul. Struga 63. Do gry w dzisiejszym spotkaniu awizowany jest m.in. Damian Jakubik, który ostatnio leczył kontuzję.

SZYMON JANCZYK

Data: 2020-01-25 11:30:40 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga | Odwiedzin: 4191

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024