|   On-line: 84



 
Delta sprawdzi się na Podlasiu
Wygrana nad Włókniarzem Konstantynów wzmocniła morale Delty Radom, więc czas na pierwsze wyjazdowe zwycięstwo. Radomianie powalczą o nie w Białymstoku, gdzie rywalem podopiecznych Mariusza Greli będzie Słoneczny Stok.

Delta już dawno zapomniała o tym jak długo przed rokiem płaciła frycowe i obecnie jest drużyną nieobliczalną. Potencjał zespołu jest taki, że można myśleć o zwycięstwie z każdym, ale z drugiej strony zawodnikom zdarzają się zbyt częste przestoje, co potem skutkuje porażkami. Sezon jest jednak cały czasy na progu, więc trudno określić, w którą stronę pójdzie dyspozycja Delty. Odpowiedź na to pytanie możemy poznać już po meczu w Białymstoku. Słoneczny Stok legitymuje się dokładnie takim samym bilansem co radomianie (zwycięstwo i porażka), więc z pewnością jest w zasięgu naszej ekipy.

Przed wyjazdem do Białegostoku w teamie Delty panuje dobra atmosfera, a także chęć rewanżu za ubiegłoroczną, nieznaczną porażkę. Radomianie przegrali wtedy jedną bramką, ale swoje trzy grosze dorzucili do tej przegranej sędziwie. Żeby uniknąć podobnej sytuacji, trzeba od początku wypracować przewagę, a potem kontrolować wydarzenia na boisku. To oczywiście tylko teoria, a praktyka bywa zupełnie inna. Niemniej czekamy na dobre wieści ze stolicy Podlasia.

Mecz MOKS Słoneczny Stok Białystok ? Delta Radom zostanie rozegrany w sobotę 9 października, a rozpocznie się o godz. 20.

Pozostałe mecze 3. kolejki:
MUKS Legionowo ? AZS Anilana Łódź, Pabiks Pabianice - Trójka Ostrołęka, AZS UMCS Lublin AZS UW Warszawa, Włókniarz Konstantynów ? AZS AWF Biała Podlaska.

GAS
Data: 08-10-2010 | Kategoria: / | Odwiedzin: 670
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Porażka Radomiaka w sparingu ze Stalą Stalowa Wola 09-07-2025
 
Wychowanek radomskiego Lidera z europejskim sukcesem 08-07-2025
 
Natalia Polit wicemistrzynią Polski w deblu 08-07-2025
 
Reprezentacja Polski znów w Arenie RCS! 07-07-2025
 
Lekkoatletyczne czwartki również w wakacje 07-07-2025
 
Radomiak lepszy od Omonii. João Pedro podpisał kontrakt 05-07-2025
 
Nowy trener i mocne wzmocnienia Szydłowianki! 05-07-2025
 
Pierwszoligowiec nie miał litości dla Broniarzy 05-07-2025
 
Nowa miotła w radomskim Centrum 04-07-2025
 
Gryf Policzna triumfował Z podwórka na stadiony 2025 04-07-2025
 
Młody, ale doświadczony zawodnik w Broni! 03-07-2025
 
Najlepsza przyjmująca 1. Ligi dołącza do Radomki 03-07-2025
 
Drugi sparingowy remis Radomiaka 02-07-2025
 
Gryf Policzna i Radomiak w finale Z podwórka na stadiony! 02-07-2025
 
Alex Niziołek nowym zawodnikiem Radomiaka 01-07-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl