|   On-line: 63



 
Trwa konstruowanie budżetu Broni Radom. Szefowie będą rozmawiać z piłkarzami
Szefowie Broni Radom pracują nad konstruowaniem budżetu na nowy sezon. - Siła drużyny będzie zależeć już nie tylko od zarządu, ale też od samych zawodników, którzy będą chcieli tutaj grać - informuje serwis klubu z Plant.

W ostatnich dniach władze klubu wzięły udział w spotkaniu z władzami miasta. - Trzeba przyznać, że rozmowy były szybkie konstruktywne i pocieszający jest fakt, że nasz klub nie zostanie pozbawiony pomocy. Broń podobnie jak wszystkie kluby, otrzyma niższe stypendia sportowe, ale w wielu innych kwestiach Broń będzie mogła liczyć na pomoc włodarzy - podkreśla oficjalny serwis Broni. - Przyszłość drużyny będzie zależeć od budżetu, ale ten zależy też w dużej mierze od pomocy Fabryki Broni. Na razie podczas przerwy w rozgrywkach pomoc została wstrzymana, ale toczą się rozmowy, aby od sierpnia zgodnie z wieloletnią tradycją wytwórnia broni mogła nadal pomagać piłkarzom. Także większa część prywatnych firm, wstrzymała pomoc dla Broni. W niektórych przypadkach w sierpniu wrócimy do współpracy, ale dziś zarząd nie jest w stanie określić konkretnie jaka będzie kwota w budżecie pochodząca od mniejszych sponsorów - informuje serwis.

W piątek odbyło się posiedzenie zarządu klubu. Prezes Robert Wicik i jego współpracownicy zapowiedzieli, że dążą do tego, aby budżet klubu był co najmniej podobnym poziomie jak dotychczas. Władze klubu chcą też w nowym sezonie mocniej skupić się na rozwoju akademii piłkarskiej. We wtorek i środę odbędą się spotkania z piłkarzami. Wiele będzie zależeć od nich samych. - Oni również w pewnym sensie stali się ofiarami koronawirusa, ale jeśli wspólnie z zarządem dojdą do porozumienia, to uda się w nowym sezonie zbudować mocną drużynę - podkreśla serwis klubu.

Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2020-05-25 11:33:40 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 1256
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Zapisz się na biegową pielgrzymkę 26-06-2025
 
Puchar Retrokartów i pokazy gokartów współczesnych 26-06-2025
 
Wiktoria Szumera dołącza do MOYA Radomki Radom 26-06-2025
 
. 24-09-2025
 
Zmiana terminu meczu Radomiaka z Pogonią 26-06-2025
 
Aleksander Ruta ponownie na podium włoskiej Formuły 4 24-06-2025
 
Broń Radom ma nowego trenera 24-06-2025
 
. 24-08-2025
 
Filip Majchrowicz wraca do Radomiaka 23-06-2025
 
Będą baraże o utrzymanie w klasie A 23-06-2025
 
Rekordy radomianek w mityngu Halina Konopacka Classic 23-06-2025
 
. 21-08-2025
 
Oto nowy uczestnik rozgrywek V ligi - KS Warka! 21-06-2025
 
Lekkoatletyczne perełki rywalizowały na pikniku 21-06-2025
 
Zieloni po pierwszym treningu! Nowy defensor oficjalnie w teamie ze Struga 21-06-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl