|   On-line: 54

Radomiak Radom poległ w Mielcu ze Stalą
Piłkarze Radomiaka w sobotniej konfrontacji ze Stalą Mielec zamierzali utrzymać miano niepokonanych po odmrożeniu rozgrywek. Po niewiele ponad pół godzinie gry przegrywali jednak 0:2, co więcej, od tego momentu grali w dziesiątkę.

STAL MIELEC - RADOMIAK RADOM 2:0 (2:0)
Bramki:
Bodzioch (6.), Nowak (34. - karny).
Stal: Wrąbel - Żyro, Domański (65. Prokić), Urbańczyk, Mak, Stasik (87. Seweryn), Żyro (65. Dadok), Nowak, Tomasiewicz, Bodzioch, Getinger.
Radomiak: Miszta - Jakubik, Świdzikowski (33. Kryczka), Cichocki, Abramowicz, Michalski, Kaput, Karwot, Makowski, Mikita (78. Nowakowski), Górski (75. Fundambu).

Relacja live
* - koniec spotkania
90 minuta+1 - Jakubik uderzył z dystansu, ale trafił w defensora rywali.
90 minuta - Kaput stracił piłkę na rzecz Tomasiewicza, ale chwilę później, tuż przed polem karnym naprawił swój błąd.
89 minuta - Fundambu i Michalski próbowali zaskoczyć Wrąbela, ale w sukurs golkiperowi przyszli obrońcy Stali.
87 minuta - Seweryn zmienił Stasika
86 minuta - Dadok idealnie obsłużył Maka, ale ten przestrzelił.
84 minuta - Kryczka po raz kolejny interweniował kilkadziesiąt metrów od bramki. Skutecznie.
81 minuta - Cichocki otrzymał żółtą kartkę
80 minuta - dogranie Dadoka przecina Karwot
78 minuta - Nowakowski wchodzi za Mikitę
76 minuta - Michalski kąśliwie dośrodkowuje w pole karne, ale tam żaden z jego kolegów nie doszedł do piłki.
75 minuta- Fundambu zmienia Górskiego
74 minuta - po kontrze, na strzał z 20 metrów zdecydował się Kaput, ale piłka minęła spojenie słupka i poprzeczki.
72 minuta - Tomasiewicz do Nowaka, ten w krótki róg, ale Kryczka znów skutecznie broni.
70 minuta - Michalski ruszył do bezpańskiej piłki, ale tuż przed polem karnym uprzedził go Wrąbel.
69 minuta - Dadok chyba postawił sobie za punkt honoru strzelenie gola. Tym razem bez przygotowania uderzył z dystansu. I znów zbyt lekko.
67 minuta - Dadok dostał piłkę na 12 metrze, uderzył, ale zbyt lekko, żeby zaskoczyć Kryczkę.
65 minuta - podwójna zmiana w Stali. Prokić za Domańskiego. Dadok za Żryo
62 minuta - Zieloni przycisnęli, ale nie udaje im się wykonać decydującego podania.
60 minuta - znów goście prostopadle, ale tym razem spalony.
59 minuta - Makowski prostopadle do Michalskiego, a ten niepotrzebnie się "zagrzał", uderzył zbyt szybko i niecelnie.
58 minuta - po potwornym zamieszaniu w polu karnym, piłka trafia do Domańskiego, ale po jego strzale Kryczka bohaterem tej akcji.
54 minuta - Getinger szuka Michała Żyro w polu karnym, ale Zieloni przerywają, wychodzą z kontrą, ale tym razem kończy się ona na Szymonie Stasiku.
51 minuta - Kaput fauluje w środku pola i otrzymuje żółtą kartkę.
49 minuta - rzut wolny dla gości z 30 metrów. Nowak trafia w mur.
46 minuta - rozpoczęli gospodarze

* - koniec pierwszej połowy.
45 minuta+3 - zamieszanie w polu karnym Stali, ale Mikita ani Michalski nie zdołali dodać strzału
45 minuta - sędzia doliczył cztery minuty
44 minuta - Maciej Domański minął Cichockiego, uderzył z 14 metrów, ale obok słupka.
42 minuta - Damian Jakubik ukarany żółtą kartką. Rzut wolny z 20 metrów, ale po chwilowym oblężeniu pola karnego, radomianie wybijają.
40 minuta - wypad radomian w okolice pola karnego Stali, ale ich zapędy skutecznie ochłodzone.
38 minuta - Stal nadal utrzymuje przewagę i jeżeli się to nie zmieni, wkrótce możemy być świadkami kolejnych goli.
34 minuta - radomianin, Bartosz Nowak, nie myli się z 11 metrów i Stal prowadzi 2:0
30 minuta - Nowak wychodzi sam na sam, mija Misztę, ten łapie w polu karnym rywala i "wylatuje" z boiska. Co więcej, Stal będzie miała rzut karny.
29 minuta - Żyro na 16 metrze pojedynkował się z Misztą. Górą golkiper Radomiaka.
25 minuta - Górski niepilnowany w polu karnym, ale z 6 metrów nie trafił w światło bramki.
22 minuta - daleka wrzutka w pole karne Radomiaka do Żyry. Ale strzelca rywali uprzedził Miszta.
19 minuta - Karwot przymierzył z ponad 30 metrów i gdyby trafił do siatki rywali, byłby to jeden z najładniejszych goli w rundzie. Piłka jednak minęła o centymetry spojenie słupka z poprzeczką.
18 minuta - Zieloni próbują prostopadłymi podaniami rozmontować defensywę gospodarzy, ale jak na razie próby zbyt mocne.
16 minuta - znów przycisnęli gospodarze, ale ani Mak, ani Nowak nie zdołali dograć do znajdującego się na korzystnej pozycji Żyro.
11 minuta - akcja za akcję. Zieloni nie skończyli swojej, a chwilę po nim Tomasiewicz uderzył z 18 metrów, ale nad bramką radomian.
10 minuta - w pojedynku dwóch radomian w polu karnym Zielonych, Świdzikowski górą nad Nowakiem.
8 minuta - tym razem rzut rożny dla radomian, ale po dośrodkowaniu przez Abramowicza, Tomasiewicz wybija.
6 minuta - GOOOOL - rzut rożny dla Stali. Dośrodkowuje Getinger. Bodzich strzela głową. Wykorzystał niezdecydowanie defensorów Zielonych
5 minuta - Miszta po raz pierwszy zmuszony do interwencji. Ale bez problemu przechwycił prostopadłe podanie Stali.
2 minuta - Mikita znalazł lukę w defensywie gospodarzy, uderzył z 8 metrów, i trafił w słupek.
Godz. 17.40 - rozpoczęli piłkarze Radomiaka
Godz. 17.38 - Radomiak na biało-zielono. Stal na biało-niebiesko.
Godz. 17.37 - obydwaj szkoleniowcy postawili na żelazny środek
Godz. 17.30 - w Mielcu, po wcześniejszych opadach, piękna pogoda. Czekamy już na pierwszy gwizdek.