|   On-line: 43

Radomiak poległ w hicie kolejki pod Klimczokiem
Piłkarze Radomiaka Radom nie pokrzyżowali planów Podbeskidzia Bielsko-Biała. Po kilku dniach przerwy, ci drudzy wrócili na fotel lidera tabeli Fortuna 1 Ligi. Rozgniewani poprzednim remisem Górale swoją złość wyładowali właśnie na Zielonych. Wiosną, w meczach z otwierającą tabelę trójką zespołów, podopieczni Dariusza Banasika nie zdobyli nawet jednego punktu!

PODBESKIDZIE BIELSKO-BIAŁA - RADOMIAK RADOM 4:2 (2:0)
Bramki: Sierpina (9.), Roginić (45.), Komor (78.), Biliński (82.) - Nowak (56.), Leandro (88. - karny)
Podbeskidzie: Polaćek - Jaroch, Komor, Osyra, Gach, Danielak, Bieroński, Nowak (64. Figiel), Rzuchowski (81. Rakowski), Sierpina (72. Biliński), Roginić.
Radomiak: Kryczka - Jakubik, Świdzikowski, Cichocki, Abramowicz, Michalski, Kaput (78. Leandro), Lewandowski (46. Nowak), Makowski, Mikita (69. Górski), Sokół.

ZAPIS RELACJI LIVE
90 minuta+3 - Polaćek pomylił się minimalnie.
90 minuta+3 - Nowak uderzył z 20 metrów, ale Polaćek wybija na rzut rożny
90 minuta+1 - Cichocki po dośrodkowaniu Abramowicza uderzył piłkę głową. Niecelnie.
90 minuta - 4 minuty doliczone.
88 minuta - GOOOOOOL - Leandro Rossi wykorzystał "jedenastkę"
86 minuta - Figiel łapie za koszulkę Leandro. Rzut karny dla Zielonych.
85 minuta - piłkarze Podbeskidzia i ich kibice już fetują triumf. Bardzo ważny w ich drodze do ekstraklasy
82 minuta - GOOOOOL - Biliński głową - niemal kopia akcji sprzed czterech minut
78 minuta - GOOOOOL głową po rzucie wolnym. Komor przechytrzył defensorów i bramkarza Zielonych
76 minuta - Jakubik po rzucie rożnym uderzył z dystansu, ale piłka trafiła w plecy obrońcy
74 minuta - wreszcie pokazał się Makowski. Uderzył z blisko 30 metrów, ale zbyt lekko, by zaskoczyć Polacka.
71 minuta - Abramowicz po kilkudziesięciometrowym rajdzie huknął z dystansu. Polaćek bezbłędnie.
69 minuta - Kryczka nie wymiękł w konfrontacji z Roginiciem. Skutecznie interweniował ponad 30 metrów od bramki!
68 minuta - szkoda, że Mikita nie podawał po tym, jak wymanewrował dwóch obrońców. Akcja zatrzymała się na trzecim.
66 minuta - odetchnęli z ulgą obrońcy Radomiaka, po tym jak po zagraniu Bierońskiego, sędziowie wskazali pozycję spaloną Roginicia.
64 minuta - rzut wolny dla Podbeskidzia po faulu Cichockiego. Nowak podobnie jak Abramowicz trafia piłką w obrońców.
61 minuta - Abramowicz z wolnego wrzuca i... trafia w obrońcę.
60 minuta - ależ zrobiło się nam widowisko. Mijający kwadrans godny był hitu kolejki. A przed nami jeszcze 30 minut gry!
58 minuta - Komor po fenomenalnym rozegraniu rzutu wolnego z pięciu metrów nie trafił do bramki Radomiaka.
56 minuta - GOOOOOOL - rzut wolny dla Radomiaka z 18 metrów. Nowak uderzył, piłka odbiła się od twarzy jednego z rywali i wpada do siatki Polacka.
55 minuta - z dystansu uderza Abramowicz. Piłka po nogach rywala opuszcza plac gry. Wreszcie dobre dośrodkowanie, ale Polacek wyskakuje najwyżej.
53 minuta - szkoda, że radomianie bez pomysłu rozgrywają kolejne rzuty rożne, bo nic a nic z nich nie wynika.
50 minuta - Kryczka skutecznie po uderzeniu Reginicia.
47 minuta - rzut rożny dla Radomiaka. Bez zagrożenia dla rywali
46 minuta - Nowak zmienia Lewandowskiego.
* - rozpoczęła się druga połowa

45 minuta - koniec pierwszej połowy.
45 minuta - GOOOOOOL dla Podbeskidzia. Roginić wyprzedził Świdzikowskiego i wykorzystał dośrodkowanie Jarocha
44 minuta - Rzut rożny dla Podbeskidzia, ale po dośrodkowaniu wybija Kryczka.
40 minuta - znów Zieloni przełamują zasieki rywali, ale podanie Makowskiego do Michalskiego zbyt niemrawe, żeby otworzyć mu drogę do bramki.
38 minuta - gospodarze długo rozgrywają piłkę na swojej połowie, jak gdyby szukali możliwości odpoczynku.
36 minuta - trener gospodarzy co chwila "gani" swoich piłkarzy za to, że nie doskakują do przedstawicieli Radomiaka już na ich połowie. Widać, Górale mają plan, żeby nie dać oddechu ZIelonym nawet na ułamek sekundy
34 minuta - Zieloni odważniej ruszyli po tej przerwie. Abraowicz znów rajd lewą stroną, dośrodkowanie, ale znów w nogi obrońców.
30 minuta - przerwa techniczna na uzupełnienie płynów
28 minuta - kolejna szybka akcja gospodarzy (Komora), ale na szczęście dla Radomiaka, nie zakończyła się ona celnym strzałem.
25 minuta - Abramowicz trafił piłką w Komora, a później koszmarnie przestrzelił
23 minuta - Mikita huknął z 30 metrów, Polaćek wypluł piłkę, ale naprawił swój błąd w pojedynku z Sokołem.
21 minuta - ponownie Sierpina postraszył defensorów Zielonych. Ale uderzył niecelnie.
18 minuta - Jakubik oddaje strzał, ale wysoko nad bramką
14 minuta - gra przeniosła się do środka boiska, ale to Górale wykazują zdecydowanie wyższą determinację.
11 minuta - rzut rożny dla Radomiaka, ale strzał po nim niecelny.
9 minuta - GOOOOOOOL dla Podbeskidzia. Sierpina z 14 metrów huknął w krótki róg i zdobywa swojego szóstego gola w sezonie
8 minuta - po kontrze rywali błąd Kryczki, ale udało mu się wybić futbolówkę poza linię boczną boiska.
6 minuta - rzut wolny dla Radomiaka. Po dośrodkowaniu rzut rożny.
5 minuta - rzut rożny dla Podbeskidzia. Bez zagrożenia.
3 minuta - Mikita przerwał akcję Górali
2 minuta - dalekie podanie Makowskiego, ale niedokładne
Godz. 12.41 - rozpoczęcie pojedynku
Godz. 12.07 - znamy już skład Radomiaka. Zieloni na rozgrzewce
Godz. 12.04 Fani gospodarzy cieszą się, że ich pupile zagrają wreszcie z rywalem, którego założeniem nie będzie "nie przegrać meczu". - To prawdopodobnie stworzy więcej miejsca na połowie przeciwnika, a kibice liczą, że dobrą grę Górale wreszcie przełożą na bramki - czytamy w meczowej zapowiedzi mediów z Bielska-Białej.

Data: 2020-07-05 12:03:31 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga | Odwiedzin: 2706

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024