|   On-line: 36

Nieudane eksperymenty Radomiaka Radom w Niepołomicach. W barażu z Miedzią
Po raz pierwszy i z pewnością ostatni w tak eksperymentalnym składzie wystąpili w ostatnim meczu sezonu ligowego piłkarze Radomiaka w Niepołomicach. Przegrali 0:4. Dzisiaj śledziliśmy nie tylko to, co działo się nieopodal Wieliczki, ale także na innych boiskach pierwszej i drugiej ligi. Wyjaśniło się, że barażowym rywalem Zielonych będzie Miedź Legnica. Beniaminkami Fortuna 1 Ligi zostały natomiast Górnik Łęczna i Widzew Łódź

PUSZCZA NIEPOŁOMICE - RADOMIAK RADOM 4:0 (1:0)
Bramki:
Radionov (5.), Sitek (65.), Serafin (69.), Stawarczyk (90.+2)
Puszcza: Górski - Czarny, Tomalski, Stefanik, Radionov, Serafin, Klec, Eizenchart, Żytek, Sitek, Cikos.
Radomiak: Kryczka - Jakubik (46. Abramowicz), Grudniewski, Pietrzyk, Banasiak, Sokół, Karwot (70. Stępień), Lewandowski, Fundambu (60. Leandro), Nowakowski, Górski

ZAPIS RELACJI LIVE:
- koniec spotkania.
90+2 minuta - Stawarczyk wykorzystuje "jedenastkę"
90 minuta - Górski wreszcie trafił do siatki rywali. Ale sędzia wskazał pozycję spaloną.
87 minuta - jeszcze jedna interwencja Kryczki.
83 minuta - rywale dzisiaj już zrobili swoje, nieco się cofnęli, ale ani Gróski ani Leandro nie zdołali zakończyć skutecznie akcji Zielonych.
76 minuta - jedna z nielicznych akcji Zielonych, ale Lewandowski dośrodkowuje bez wiary w sukces tej akcji.
* - na innych boiskach: prowadzą m.in. Bruk-Bet Termalica, Chrobry Głogów, GKS Tychy, Stal Mielec i Zagłębie Sosnowiec.
68 minuta - Górski miał świetną okazję do rehabilitacji. Piłka po jego strzale trafiła w poprzeczkę.
65 minuta - GOOOOOOl. Sitek dopiął swego w tym meczu. 2:0
* - ależ końcówka w drugiej lidze. Zmagania wygrała po triumfie nad Legionovią Legionowo Górnik Łęczna. Z drugiego miejsca awansował Widzew Łódź, chociaż przegrał ze Zniczem Pruszków. Remis GKS-u Katowice z Resovią dał tym pierwszym tylko miejsce w barażach.
56 minuta - powinno być 2:0 dla gospodarzy, ale Stefanik zamiast do bramki Zielonych, trafił w... trybuny.
52 minuta - który to już raz w tym sezonie, tak jak w tej chwili, Górski marnuje "setkę"? Byłoby to bardzo trudne pytanie w piłkarskim quizie...
50 minuta - Miedź traci na własnym boisku gola i remisuje z GKS-em Jastrzębie. Wobec innych rozstrzygnięć, to nadal jednak ten team we wtorek byłby rywalem Radomiaka.
* - rozpoczęła się druga połowa pojedynku
* - na kwadrans przed zakończeniem meczu w Legionovie Górnik Łęczna prowadzi 2:0 i jest już niemal pewne, że to team z Lubelszczyzny będzie pierwszym bieniaminkiem Fortuna 1. Ligi.

* - przerwa
41 minuta - tym razem próbuje strzału Fundambu. Wynik bez zmian.
40 minuta - Sitek przegrywa pojedynek z Kryczką
* piłkarskie środowisko w naszym regionie żyje także rozpoczęciem rywalizacji po pandemii w Mirax Pucharze Polski. Wyniki TUTAJ
35 minuta - akcja za akcję, jednak tym razem górą defensorzy poszczególnych ekip.
* o wiele ciekawiej na drugoligowym froncie. Górnik Łęczna zdobył gola w Legionowie i jeżeli nic się nie zmieni, to bez względu na inne wyniki, awansuje do pierwszej ligi jako lider.
30 minuta - ofensywna aktywność radomian ograniczyła się do faulu Góskiego i żółtej kartki.
25 minuta - piłka od nas do was. I żeby nie było monotonnie, od was do nas...
19 minuta - Sokół uderzył z dystansu. Ale zbyt lekko, żeby liczyć na wpisanie się na listę strzelców.
18 minuta - Radionov miał szansę na drugiego gola, ale tym razem spudłował.
15 minuta - tymczasem nieprzepisowo akcję gospodarzy przerywa Lewandowski i otrzymuje żółtą kartkę.
* - fanów Radomiaka najbardziej interesują natomiast rezultaty Miedzi Legnica, Bruk-Betu Termalica i Chrobrego Głogów. Obecnie wszyscy bezbramkowo remisują, więc rywalem Zielonych we wtorkowym barażu byłaby Miedź.
* - zakończyły się pierwsze połowy na drugoligowym froncie. Gdyby utrzymały się obecne wyniki, pierwszoligowcami już dzisiaj zostałyby Górnik Łęczna i Widzew Łódź. Przez najbliższe 45 minut może się jednak jeszcze wiele wydarzyć.
11 minuta - widać, że piłkarze Radomiaka w takim zestawieniu jak dzisiaj, występują po raz pierwszy. W środku próbuje podrywać Fundambu.
10 minuta - ponownie defensorów Radomiaka postraszył Radionov
5 minuta - GOOOOL. Gospodarze mocnym uderzeniem rozpoczęli to spotkanie. Strzelcem Radionov
Godz. 17.43 - dzisiaj poznamy nie tylko rywala Zielonych w barażach, ale także ekipy, które awansują do Fortuna 1 Ligi. Pod koniec pierwszych połów na niższym poziomie, niż obecnie występuje Radomiak, z trójki otwierającą tabelę, żadna z ekip nie prowadzi. Widzew Łódź przegrywa u siebie ze Zniczem Pruszków, GKS Katowice remisuje z Resovią a Górnik Łęczna remisuje z Legionovią.
Godz. 17.41 - zabrzmiał pierwszy gwizdek tego pojedynku
Godz. 17.30 - dzisiaj w Niepołomicach piękna, słoneczna pogoda.

Data: 2020-07-25 17:40:47 | Kategoria: Piłka Nożna / 1 liga | Odwiedzin: 3418

Finał Wiktorii Chmielewskiej w Bytomiu 21-03-2024

Przedsmak Euro 2024 w Radomiu już w kwietniu! 21-03-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (22-24 marca) 21-03-2024

Rozpoczyna się Trening do Rowerowej Stolicy Polski! Zapisz się już dziś! 20-03-2024

Były mistrz świata piłkarzem Radomiaka 19-03-2024

Porozmawiajmy o Muzeum Radomskiego Sportu 19-03-2024

Róznorodność w sporcie może być siłą! 19-03-2024

Trzy medale zapaśników Olimpijczyka na MP 19-03-2024

Bolesny błąd HydroLuksiar w boju z wiceliderem 18-03-2024

Z piekła niemal pod niebiosa - Pilica Białobrzegi z pierwszym wiosennym triumfem 17-03-2024

APR Radom znów wygrał - tym razem w Szczecinie 16-03-2024

HydroTruck poległ w wyjazdowym boju z GKS-em Tychy 16-03-2024

Wystartowała Tymex Liga Okręgowa. I to w jakim stylu! 16-03-2024

Radomiak uległ liderowi z Białegostoku 16-03-2024

Rezerwy stołecznej Legii nie były zbyt gościnne dla piłkarzy radomskiej Broni 16-03-2024