|   On-line: 26

Ekstraklasa jednak nie dla Radomiaka Radom...
Fani Radomiaka Radom muszą poczekać na awans swoich pupili do krajowej elity. W finałowym meczu barażowym, a jednocześnie po raz trzeci w sezonie, górą Warta Poznań i to team z Wielkopolski po ćwierć wieku ponownie zagra w ekstraklasie!

Zapis relacji ze spotkania poniżej

WARTA POZNAŃ - RADOMIAK RADOM 2:0 (0:0)
Bramki:
Kupczak (67. - karny, 83. - karny)
Warta: Lis - Grobelny, Kieliba, Ławniczak, Kiełb, Rybicki, Trałka, Kupczak, Janicki (58. Laskowski), Jakóbowski, Spławski (75. Spławski).
Radomiak: Miszta - Jakubik (85. Fundambu), Cichocki, Karwot, Abramowicz, Leandro (85. Sokół), Kaput, Michalski, Makowski, Banasiak (72. Górski), Nowak.

RELACJA LIVE (Strona wymaga odświeżania [F5])
* - koniec spotkania. Po raz trzeci w sezonie Warta pokonuje Radomiaka.
90 minuta+5 - rzut rożny dla Radomiaka, gospodarze wybijają.
90 minuta+4 - Szczepaniak otrzymał czerwoną kartkę. Warta skończy w dziesiątkę.
* - przepychanka w środku pola. Już chyba nikt na murawie nie jest zainteresowany grą w piłkę. Ten mecz powinien się już skończyć.
* - żółtą kartką ukarany stojący już obok ławki rezerwowych Leandro.
* piłkarze będą grać jeszcze siedem minut
89 minuta - wystarczyło, żeby Górski dołożył stopę do piłki wrzuconej przez Abramowicza. Napastnik pierwszoligowy MUSI taką piłkę wpakować do siatki. Górski nawet nie sięgnął futbolówki.
86 minuta - Fundambu próbował wyjść z kontrą, ale gospodarze zmotywowani jak nigdy. A na trybunach trwa wielka feta fanów Warty, którzy nie wierzą, że ich pupilom tak ogromna szansa wymknie się z rąk.
* - trener Banasik ukarany czerwoną kartką!
83 minuta - ponownie Kupczak skutecznie z 11 metrów. 2:0 dla gospodarzy
* - sędzia wrócił do poprzedniej sytuacji. Rzut karny dla Warty.
80 minuta - Jakóbowski na szczęście dla radomian "zakiwał" się w polu karnym.
79 minuta - znów zadrżały serca fanów Radomiaka. Kieliba głową próbował lobować Misztę, ale nie trafił w światło bramki.
78 minuta - rzut rożny dla Warty. Przy próbie wyjścia z kontrą Michalski faulował.
77 minuta - Michalski spróbował strzału z dystansu, ale futbolówka przeleciała obok słupka.
76 minuta - Miszta czujnie i szybko wznawia grę.
74 minuta - tym razem przepisy przekroczył Kaput.
73 minuta - Grobelny znów miał problemy z zatrzymaniem Leandro. Otrzymał żółtą kartkę.
72 minuta - Górski zmienił Banasiaka
71 minuta - Makowski huknął z lewej nogi z 18 metrów, ale tuż obok słupka.
69 minuta - zdobyty gol sprawił, że Warta ruszyła jeszcze odważniej do ataków. Tak, jak gdyby w pierwszych minutach drugiej połowy przygotowali zasłonę dymną i w tym czasie łapali oddech.
67 minuta - GOOOOOOL. W pojedynku z Misztą górą Kupczak
* - rzut karny dla Warty
65 minuta - sędzia, Bartosz Frankowski konsultuje z sędziami VAR sytuację w polu karnym Radomiaka.
64 minuta - spore zamieszanie pod polem karnym Zielonych.
62 minuta - Michalski dopada do piłki na 17 metrze, uderza, ale nad poprzeczką.
58 minuta - rywale, gdy już znajdą się pod polem karnym Radomiaka, zupełnie tracą głowę, aż po którymś z niedokładnych podań tracą futbolówkę.
56 minuta - Zieloni totalnie zdominowali boiskowe wydarzenia i wydaje się, że gol jest tylko kwestią czasu.
54 minuta - po rzucie rożnym, kontra Warty, ale przerwana w okolicy środkowej linii boiska.
53 minuta - Banasiak do Leandro, Kiełb wybija na rzut rożny. W ostatnich minutach Warta dosłownie zniknęła z murawy, a Zieloni błyskawicznie przeszli do ofensywy.
52 minuta - Leandro wywalczył rzut rożny, ale w tej akcji faulowany Spławski.
51 minuta - znów Leandro do Makowskiego, ale Kiełb przerwał akcję.
50 minuta - Leandro bardzo aktywnie, ale jego podanie w polu karnym nie dotarło do Makowskiego.
49 minuta - Lis długo wyprowadza piłkę, jakby nigdzie mu się nie spieszyło...
47 minuta - znów nieco aktywniej rozpoczęli gospodarze. Jakubik doznał lekkiego urazu przy interwencji.
* - rozpoczęła się druga odsłona pojedynku, którego stawką jest ostatnie wolne miejsce w ekstraklasie.

45 minuta+1 - jeszcze rzut rożny dla Warty. Strzela Kupczak, ale niecelnie. Sędia kończy pierwszą połowę.
44 minuta - kontra gospodarzy, ale przerwana przez Banasiaka.
43 minuta - obydwa teamy jak gdyby łapały głębszy oddech po tych morderczych kilkudziesięciu minutach gry.
40 minuta - Leandro uderzył z dystansu, ale bardzo niecelnie
39 minuta - rzut wolny dla Radomiaka, Abramowicz posyła balona w pole karne. przejmuje Bansaiak, dogrywa do Leandro, ten dośrodkowuje do Cichockiego, ale uderzenie zbyt lekkie, żeby zaskoczyć Lisa.
37 minuta - Jakubik potężnie uderzył z dystansu, ale kilka metrów od słupka.
35 minuta - Abramowicz próbował dośrodkowania, ale żaden z jego kolegów nie doszedł do futbolówki.
33 minuta - szkoda, że Michalski stracił piłkę na 20 metrze od bramki rywali. Ci ruszają z kontrą, ale akcje Warty nie mają już takiego impetu jak na początku spotkania.
31 minuta - Zieloni powoli zaczynają przejmować inicjatywę. Faulowany Makowski i rozpoczynają kolejną akcję.
30 minuta - wysoki pressing piłkarzy Warty przynosi po raz kolejny efekt.
29 minuta - kolejne nieudane zagranie w ofensywie budzi frustracje wśród Zielonych. Michalski był o milimetry od przejęcia prostopadłego podania od Makowskiego.
27 minuta - Miszta nie dał się zaskoczyć po rzucie rożnym spod bocznej linii boiska.
25 minuta - Szkoda, że dośrodkowanie Abramowicza nie doszło do Makowskiego.
24 minuta - Miszta skutecznie po uderzeniu Kiełba.
22 minuta - Nowak musiał interweniować po rzucie rożnym gospodarzy.
20 minuta - najpierw Leandro wyprowadził ciekawą akcję, a chwilę później Makowski uprzedzony przez Lisa.
18 minuta - Kieliba na drodze dośrodkowania Abramowicza.
17 minuta - jak już radomianie znaleźli się na połowie rywali, to popełnili przewinienie.
14 minuta - Rybicki strzelił z dystansu. Ale niecelnie.
12 minuta - po faulu Leandro rzut wolny dla gospodarzy. Ale strzał w trybuny.
10 minuta - okres zdecydowanej przewagi Warty. Gospodarze co chwila sprawdzają czujność defensorów Zielonych, a ci jak na razie bez pomysłu na ten mecz.
8 minuta - Miszta skutecznie na przedpolu.
5 minuta - Rybicki uderzył z dystansu, ale znów nad bramką
3 minuta - Spławski uderza z 22 metrów. Piłka przelatuje nad bramką
2 minuta - Michalski wyjaśnia sytuację.
1 minuta - pierwsza akcja gospodarzy, Cichocki wybija na rzut rożny.
Godz. 17.41 - arbiter dał sygnał do rozpoczęcia pojedynku
* - gospodarze dzisiaj na biało, Radomiak na zielono
Godz. 17.33 - trwa już ostatnia odprawa obydwu ekip. Za chwilę rozpocznie się najważniejszy mecz od 35 lat dla piłkarzy Radomiaka.