|   On-line: 35

E.Leclerc Moya Radomka za burtą letnich zmagań
Nie zawojowały Letniej Ligi siatkarki E.Leclerc Moya Radomka Radom. W stołecznym turnieju kwalifikacyjnym w trzech meczach ugrały tylko jednego seta i odpadły z dalszej rywalizacji

Do tej wyjątkowej rywalizacji na stołecznej plaży radomianki przystąpiły w składzie: Paulina Zaborowska, Klaudia Laskowska, Agata Witkowska, Sandra Szczygioł, Aleksandra Lipska oraz Natali Flaviani.

W konfrontacjach z rywalkami z Legionowa, Bydgoszczy i Piły górą były rywalki. Jednego seta Radomce udało się ugrać w boju z Pałacem Bydgoszcz. Co ciekawe, obok PTPS-u Piła, to właśnie ten zespół awansował do turnieju finału ligi.

Wyniki:
E.Leclerc Moya Radomka Radom – KS Pałac Bydgoszcz 1:2 (25:23, 15:25, 9:15)
2020-07-31: DPD Legionovia Legionowo – E.Leclerc Moya Radomka Radom 2:0 (25:19, 27:25)
2020-07-31: E.Leclerc Moya Radomka Radom – Enea PTPS Piła 0:2 (15:25, 18:25)

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2020-08-01 05:47:40 | Kategoria: Siatkówka / Ekstraklasa | Odwiedzin: 387

W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

Klasa A (gr. I): Gracja Tczów poległa z Bronią II w Radomiu 15-11-2020

Klasa A (gr. II): Młodzik, Sokół, Chojniak, Blask nie dają za wygraną 15-11-2020