|   On-line: 71



 
Grad remisów, ale wygrane Szydłowianki i Iskry w Tymex Lidze Okręgowej
Zwycięstwo Szydłowianki Szydłowiec w Suchej i remisy Królewskich Jedlnia z Gryfem Policzna oraz Iłżanki Kazanów z Drogowcem Jedlińsk - takie wyniki padły w niedzielnych meczach Tymex Ligi Okregowej. To oznacza, że pierwszym liderem "okręgówki" w tym sezonie został absolutny beniaminek - Iskra Gózd.


ZODIAK SUCHA - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC 1:2 (0:0)
Bramki:
Jasiński (70.) - Kozicki (62.), Duda (85.)

KRÓLEWSCY JEDLNIA - GRYF POLICZNA 1:1 (1:0)
Bramki:
Sałek (6.) - Kowalkowski (60. - karny)
Królewscy: Mazurek - Denkiewicz, Mąkosa, Iwanowski, Warchoł, Ł. Kołodziej (62. Wąsik), Gębczyk, Dąbrowski, Skalski (90. Sosnowski), Trzos (73. Jurczak), Sałek (79. Machnio).
Gryf: Maik - Gajda, Tęcza, Kowalkowski, Prokop, Marchewka, Singa, Tyczyński, Alot - Kutyła, Wójcik.

IŁŻANKA KAZANÓW - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK 2:2 (0:2)
Bramki:
Chmielewski (77. - karny), Michalik (87.) - Miałkowski (8. - karny), Dobosz (45.)
Iłżanka: Styczeń - Trojanowski, Grymuła, Czerwonka (61. Owczarek), Król, Chmielewski, Borkowski, Rojek, Lesisz, Michalik, Tuźnik.
Drogowiec: Samb - Nowakowski, Mortka, Kobylarczyk, Rabiański (76. Żarłok), Rdzanek (63. Golec), Kobza, Michalski, Dobosz, Szczepanik (81. Kołodziejczyk), Miałkowski (61. Wcibisz).

Wyniki piątkowych i sobotnich spotkań:

MOGIELANKA MOGIELNICA - PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ 2:2 (1:2)
Bramki:
Jaworski, Dudek - Krzemiński, Dworakowski
Mogielanka: Grymuła - Cieślak, Głąbikowski, Namielski, Brelski, Kruszewski, Grela, Kołtun, Witczak, Prokopczyk, Dudek oraz Jaworski.
Pilica: Warda - Dziuba, Grunt, Lewecki, Kiljan, Krzemiński, Kozłowski, Rzepkowski, Nieszporek, Obłuski, Dworakowski.

ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - JODŁA JEDLNIA-LETNISKO 2:2 (1:1)
Bramki:
Gryczka (41.), M. Stępień (65.) - Pełka (21.), Winiarski (79.)
Zwolenianka: Kozieł - Adamczyk (Walaszczyk), Jopek, Piskorz, Trojanowski, Gryczka, Grabowski, Kwaśnik (Okoń), Stępień, Sowa, Nowak.
Jodła: Sadkowski - G. Skowroński (Seledec), Gromski, Królikowski, Jonczyński (Osiński), Winiarski, Pełka, Rutka (Grzyb), Sułkowski (Gałan), K. Skowroński, Lipka.

ISKRA GÓZD - LKS PROMNA 4:1 (1:0)
Bramki:
Sobkowiak (17., 90+2.), Hebda (52.), Szymański (54.) - Mińkowski (90.)
Iskra: Kolecki - Korcz, Miecznikowski, Sobkowiak, Rdzanek, Pochylski, Woźniak, Szymański, Lichwierowicz, Hebda, Ciupiński.
Promna: Brożyna - P. Wysocki, J. Wysocki, Majewski, Grzeszak, Kulej, Orłowski, Ząbkowski, Mińkowski, Ostrowski, Dąbrowski.

ORZEŁ WIERZBICA - POWIŚLANKA LIPSKO 1:1 (1:0)
Bramki:
Rogala (35.) - Brociek (57.)
Orzeł: Przytuła - B. Ankurowski, P. Ankurowski, Czarnecki, Więczasek, Jaworski, Stąpór, Woźniak, Kosela, Dziurzyński, Rogala.
Powiślanka: Kozłowski - Włoszczak, Bzikot, Cieciura, Zięba, Mikołajek, Bajor, Król, Damian Gardynik, Ogonowski, Brociek.

CENTRUM RADOM - ZAWISZA SIENNO 1:1 (1:0)
Bramki:
Kaczkowski (35.) - M. Klaus (88.)
Centrum: Bochniewski - Grylak, Szczepański, Wiatrak, Budziński, Kasprzyk, Blank, Pacyna, Kaczkowski, Jedynak, Zakrzewski.
Zawisza: Chadała - Kubiak, Lasocki, Tusiński, Dąbrowski, Strąk, S. Klaus, Sobczyk, Borcuch, Kutera, M. Klaus.

ORONKA OROŃSKO - ENERGIA KOZIENICE, przełożony na inny termin

Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!


Data: 2020-08-02 20:37:13 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 1894
 








W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Wyjątkowy Memoriał Alfonsa Wicherka za nami 22-09-2020
 
Wyborne otwarcie sezonu siatkarek E. Leclerc Moya Radomka Radom! [GALERIA] 21-09-2020
 
AT Masters drugą drużyną w Talentiadzie 2020! 21-09-2020
 
Radomskie mistrzostwa lekkoatletycznych nadziei przeszły do historii 21-09-2020
 
Cerrad Enea Czarni Radom polegli z Treflem Gdańsk [GALERIA ZDJĘĆ] 20-09-2020
 
Energia nadal liderem, Iłżanka na końcu Tymex Ligi Okręgowej [TABELA] 20-09-2020
 
Wysoka, wyjazdowa porażka KS Warka ze wzmocnioną Pogonią II Siedlce 20-09-2020
 
Klasa A (grupa I): Gracja jak taran, rozwala wszystkich 20-09-2020
 
Klasa A (grupa II): Chojniak lepszy od Młodzika, SKS Potworów liderem 20-09-2020
 
Radomianin mistrzem Polski w biegu na 10000 m! 20-09-2020
 
B Klasa ZykoDróg (grupa I): Pierwsza porażka lidera, rywale ruszyli w pościg 20-09-2020
 
B Klasa ZykoDróg (grupa II): KP Stanisławice i KS Stromiec z kompletem zwycięstw 20-09-2020
 
HydroTruck Radom bliski sprawienia sensacji w Ostrowie Wielkopolskim 19-09-2020
 
Uniwersytet Radom przegrał, wygrany mecz z Mazurem Sierpc 19-09-2020
 
Mecz Radomiaka Radom z Puszczą odwołany! 19-09-2020
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl