|   On-line: 36

Uniwersytet Radom przegrał, wygrany mecz z Mazurem Sierpc
Kwadrans przed końcem, piłkarze ręczni Uniwersytetu Radom prowadzili różnicą siedmiu bramek, grali u siebie z Mazurem Sierpc, a jednak zeszli z parkietu pokonani. Jak to możliwe? Tego nie wie chyba nawet radomski zespół, który ostatnie minuty przedreptał, nie mając zupełnie pomysłu, ani w ataku, ani w obronie.

Doprawdy, trudno tę porażkę wytłumaczyć. Uniwersytet grał dobrze, cierpliwie budował akcje i systematycznie powiększał przewagę.
Przed przerwą nie do zatrzymania był tercet radomskich rozgrywających: Marek Kubajka, Adrian Gruszczyński, Piotr Rojek, podłączali się inni, a monolit stanowiła obrona.

Druga połowa zaczęła się jeszcze lepiej. Uniwersytet wydawał się całkowicie panować nad wydarzeniami na boisku i na straconą bramkę, odpowiadał zazwyczaj dwoma celnymi trafieniami.

Prowadząc 24:17, radomianie... zupełnie stanęli - i dosłownie, i w przenośni. Przewaga topniała w okamgnieniu, aż wreszcie Mazur doprowadził w ostatniej minucie do remisu, a chwilę później wyszedł na pierwsze prowadzenie w meczu. Gospodarze mieli jeszcze szanse na remis, ale Piotr Rojek nie wykorzystał rzutu karnego...

UNIWERSYTET RADOM - MAZUR SIERPC 27:28 (14:11)
Uniwersytet:
Markowski, Baran - Kubajka 8, Rojek 6, Gruszczyński 6, Kordos 2, Sikora 2, Banaczek 2, Kiraga 1, Wasik, Misalski, Pawelec.

GAS

Data: 2020-09-19 20:51:44 | Kategoria: Piłka Ręczna / I liga mężczyzn | Odwiedzin: 3645

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024