|   On-line: 14



 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY
Przed nami ostatni wrześniowy weekend pełny futbolowych emocji. Sprawdźcie z kim, gdzie i kiedy grają Wasi pupile i jeżeli jest to możliwe, zapraszamy na stadiony!


I LIGA
GÓRNIK ŁĘCZNA - RADOMIAK RADOM, sobota, godz. 16

III LIGA
POLONIA WARSZAWA - BROŃ RADOM, sobota, godz. 18

I LIGA KOBIET
HYDROTRUCK SPORTOWA CZWÓRKA RADOM - UKS II SMSM ŁÓDŹ, sobota, godz. 12

IV LIGA
OSKAR PRZYSUCHA - HUTNIK HUTA CZECHY, sobota, godz. 11
KS WARKA - PILICA BIAŁOBRZEGI, sobota, godz. 15
MAZOWSZE GRÓJEC - POGOŃ II SIEDLCE, sobota, godz. 16
MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI - ZAMŁYNIE RADOM, sobota, godz. 16
RADOMIAK II RADOM - PROCH PIONKI, niedziela, godz. 11

TYMEX LIGA OKRĘGOWA
GRYF POLICZNA - JODŁA JEDLNIA-LETNISKO, sobota, godz. 11
MOGIELANKA MOGIELNICA - ORZEŁ WIERZBICA, sobota, godz. 11
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - LKS PROMNA, sobota, godz. 16
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota, godz. 16
CENTRUM RADOM - IŁŻANKA KAZANÓW, sobota, godz. 18
PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ - ENERGIA KOZIENICE, niedziela, godz. 15
KRÓLEWSCY JEDLNIA - ISKRA GÓZD, niedziela, godz. 15
ZODIAK SUCHA - ORONKA OROŃSKO, niedziela, godz. 15
ZAWISZA SIENNO - POWIŚLANKA LIPSKO, niedziela, godz. 16

CAMPEON A KLASA (GR. I)
POLONIA IŁŻA - WISŁA CHOTCZA, sobota, godz. 11
KS POTWORÓW - GRACJA TCZÓW, sobota, godz. 15
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - WISŁA SOLEC, sobota, godz. 15
KS CHOMENTÓW - AKCJA JASTRZĘBIA, sobota, godz. 16
BROŃ II RADOM - KRĘPIANKA RZECZNIÓW, niedziela, godz. 11
ENERGIA II KOZIENICE - KS JASTRZĄB, niedziela, godz. 14
WKS RUDA WIELKA - PLON GARBATKA-LETNISKO, niedziela, godz. 15
KS MAGNUSZEW - GRYFIA MIRÓW, niedziela, godz. 15

CAMPEON A KLASA (GR. II)
KS LESZNOWOLA - GPSZ GŁUCHÓW, sobota, godz. 11
BLASK ODRZYWÓŁ - RUSZCOVIA BORKOWICE, sobota, godz. 15
MKS WYŚMIERZYCE - CHOJNIAK WIENIAWA, sobota, godz. 15
WULKAN ZAKRZEW - SADOWNIK BŁĘDÓW, sobota, godz. 16
MŁODZIK 18 RADOM - ORZEŁ GIELNIÓW, niedziela, godz. 15
LEGION GŁOWACZÓW - SKS POTWORÓW, niedziela, godz. 15
KS BŁOTNICA STARA - KRASKA JASIENIEC, niedziela, godz. 16
GKS CHYNÓW - POWAŁA TACZÓW, niedziela, godz. 16

ZYKO DRÓG B KLASA (GR. I)
LZS ZALESICE - LEGION SUSKOWOLA, sobota, godz. 15
GRACJA II TCZÓW VIDEO CIEPIELÓW, niedziela, godz. 11
POSTĘP ŁAZISKA - ZORZA KOWALA, niedziela, godz. 15
WKS ZAJEZIERZE - HUBAL CHLEWISKA, niedziela, godz. 15
KS MAKÓW - ZWOLENIANKA II ZWOLEŃ, niedziela, godz. 16

ZYKO DRÓG B KLASA (GR. I)
MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE - STRAŻAK WIELOGÓRA, niedziela, godz. 14
ISKRA ZBROSZA DUŻA - KP STANISŁAWICE, niedziela, godz. 15
KS STROMIEC - JAGUAR WOLANÓW, niedziela, godz. 15
GKS BELSK DUŻY - KS WYSOKIN, niedziela, godz. 15

Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!




Data: 2020-09-24 04:52:50 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 1398
 








W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!
Radomiak Radom - Kotwica Kołobrzeg (skrót meczu)

dodano: 4.04.2016
Konferencja prasowa po meczu Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Minuta ciszy przed meczem Radomiak - Kotwica

dodano: 4.04.2016
Broń Radom - Polonia Warszawa (skrót meczu)

dodano: 1.04.2016


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Trwa montaż trybuny na godowskim boisku 22-10-2020
 
Rezerwy Resovii rywalem HydroLuksiar w Pucharze Polski 22-10-2020
 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY 22-10-2020
 
Radomiak wypunktował Puszczę [BRAMKI] 22-10-2020
 
Mecz Cerradu Enea Czarni z ZAKSA Kędzierzyn odwołany 22-10-2020
 
Radomiak Radom przełamał się w boju z Puszczą Niepołomice! 21-10-2020
 
Mirax Puchar Polski: Pilica Białobrzegi i Energia Kozienice w finale! 21-10-2020
 
Mecz Radomiaka z ŁKS-em odwołany 21-10-2020
 
Piłkarki rozstrzygnęły losy medali ROM 21-10-2020
 
Czarni Radom przegrali w trzech setach ze Ślepskiem Suwałki 20-10-2020
 
Futbolowa środa w naszym regionie - zagrają Radomiak i półfinaliści Mirax PP! 20-10-2020
 
Podwójne podium Weroniki Falkowskiej w Tunezji 20-10-2020
 
Konstrukcje masztów oświetleniowych już na stadionie MOSiR-u 20-10-2020
 
Trzy złote medale radomian na Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w boksie 20-10-2020
 
Radomiak zagra w Pucharze Polski jeszcze w październiku! 19-10-2020
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl