|   On-line: 45 
Zielona Energia sponsorem strategicznym Pilicy Białobrzegi!
Pilica Białobrzegi pozyskała drugiego sponsora strategicznego klubu! Została nim potężna firma z branży fotowoltaicznej - Zielona Energia, której współwłaścicielem jest białobrzeżanin Łukasz Fonfara. Dużą rolę w negocjacjach na linii klub - sponsor odegrał burmistrz Białobrzegów Adam Bolek.


Pilica lideruje rozgrywkom IV ligi i ma w tej chwili już wszystkie niezbędne narzędzia, żeby w różowych barwach myśleć o przyszłości zespołu seniorów, ale i całego klubu.

- Ten rok zaczyna się dla nas bardzo dobrze. Miło mi ogłosić, że sponsorem głównym Pilicy Białobrzegi została właśnie firma Zielona Energia, która zdecydowała się mocno wesprzeć klub. To drugi, po firmie Nexans, sponsor strategiczny i śmiało można powiedzieć, że w tej chwili sytuacja finansowa i organizacyjna klubu jest na bardzo dobrym poziomie. Pilica mocno soi na dwóch nogach, a to jest niezwykle solidną podstawą do dalszego rozwoju klubu - podkreśla Adam Bolek.

- Ze sportem jesteśmy związany bardzo mocno, a firma Zielona Energia, której jestem współwłaścicielem, także poważnie jest zaangażowana we wsparcie klubów i inicjatyw sportowych. Jesteśmy m.in. sponsorem strategicznym Asseco Resovii Rzeszów - czołowego zespołu siatkarzy PlusLigi oraz Włókniarza Częstochowa - zespołu ekstraklasy żużlowej - przedstawia firmę jej współwłaściciel Łukasz Fonfara. - Teraz zdecydowaliśmy się zaangażować bardziej lokalnie, a że moje serce wciąż mocno bije dla Białobrzegów, czyli mojego rodzinnego miasta, zapadła decyzja o wsparciu Pilicy. Jednocześnie chciałbym mocno podkreślić, że fakt, iż w ogóle tutaj jestem, a wcześniej doszło do rozmów i finalnie do zaangażowania się w klub, ma związek z faktem iż burmistrzem miasta jest Adam Bolek, a prezesami Pilicy Jacek Kacprzak i Marcin Sasak. To są ludzie, z którymi od lat utrzymuję świetne relacje i którym ufam - zaznacza Łukasz Fonfara.

- Pozyskując tak poważnego sponsora, spokojnie możemy myśleć o przyszłości. Celem zespołu seniorów jest awans do III ligi, ale mając kadrę, która pokazała siłę już jesienią, na pewno nie przewidujemy żadnej rewolucji. Owszem, przy wsparciu Zielonej Energii możemy myśleć o transferach, ale będziemy je przeprowadzać jedynie w uzasadnionych sytuacjach. Chcemy też mocno skupić się na rozwoju naszych drużyn dziecięcych i młodzieżowych, żeby płynnie, do przodu szedł cały klub - mówi prezes Pilicy Jacek Kacprzak.

- Drugi sponsor strategiczny na pewno daje naszemu klubowi absolutną stabilizację i spokój przy podejmowaniu decyzji, do których realizacji potrzebne są pieniądze. To sytuacja komfortowa dla wszystkich, a w rozwoju klubu to rzecz nie do przecenienia. Pilica ma swoje plany i cele, więc teraz będzie je na pewno łatwiej wdrożyć w życie - przekonuje Marcin Sasak, prezes honorowy Pilicy i prezes firmy Nexans.

Umowa Pilicy z Zieloną Energią została podpisana na rok, ale obie strony już teraz zadeklarowały wizję współpracy długofalowej.

Poleć artykuł swoim znajomymChcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!Data: 2021-01-18 13:01:15 | Kategoria: Piłka Nożna / 4 liga | Odwiedzin: 752
 
W tej chwili nie prowadzimy sondażu. Zapraszamy wkrótce!


Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Broń Radom lepsza od Prochu Pionki w meczu towarzyskim 27-02-2021
 
Fundacja Enea partnerem Stowarzyszenia Czarni Radom 27-02-2021
 
Zobacz gole z meczu Widzew Łódź - Radomiak Radom 26-02-2021
 
Radomiak od remisu z Widzewem rozpoczął wiosenną batalię o PKO Ekstraklasę 26-02-2021
 
Podwójne podium Wiktorii Chmielewskiej w Pabianicach 26-02-2021
 
Zmiana szkoleniowej warty w Plonie Garbatka 26-02-2021
 
Jazda z Charakterem - Paweł Boruta [VIDEO] 25-02-2021
 
Piłkarski rarytas na otwarcie wiosennej batalii Radomiaka Radom o Ekstraklasę 25-02-2021
 
Drogowiec Jedlińsk lepszy od Zamłynia Radom w meczu towarzyskim 24-02-2021
 
Karol Podliński z Radomiaka przenosi się do Ekstraklasy 24-02-2021
 
Pierwszy zawodowy singlowy triumf Weroniki Falkowskiej 24-02-2021
 
Słoweniec z Zagłębia Lubin zagra w Radomiaku! 24-02-2021
 
Biegacze z Radomia wesprą swojego kolegę 24-02-2021
 
Młodzi piłkarze Pilicy Nowe Miasto zdominowali II Jasieniecki Festiwal Piłkarski 24-02-2021
 
Ruszyły zapisy na Aqua Fitness 55+ 24-02-2021
 Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl