|   On-line: 60

Rollercoaster HydroTrucku Radom na inaugurację sezonu
O takim szaleństwie, jakiego doświadczyły na inaugurację rozgrywek 1. ligi piłkarki HydroTrucku Sportowa Czwórka, aż trudno pisać. Radomianki goniły wynik, od stanu 1:4 doprowadziły do wyrównania, ale po straconym golu w doliczonym czasie gry zmuszone były przełknąć gorycz porażki.

Otwartą piłkę zaprezentowały radomianki w Stróżach. Po wyrównanej pierwszej połowie przegrywały 1:2, ale tuż po przerwie "nadziały" się na dwie kontry i zmuszone były gonić wynik od stanu 1:4. Pomiędzy 65. a 85 minutą udało im się zniwelować stratę. Warto odnotować, że dwukrotnie na listę strzelczyń wpisała się Federica Dall’ara.

Powyższa praca poszła jednak na marne, bowiem w doliczonym czasie gry, jedna z rywalek przymierzyła z linii pola karnego, nie dając szans bramkarce radomianek.

TRÓJKA STASZKÓWKA/JELNA - HYDROTRUCK SPORTOWA CZWÓRKA RADOM 5:4 (2:1)
Bramki:
Dellara (26., 80.), Płóciennik (65.), Szydło (85. karny) - dla HydroTrucku Sportowa Czwórka.

Poleć artykuł swoim znajomym

Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2021-08-16 09:52:12 | Kategoria: Piłka Nożna / I liga kobiet | Odwiedzin: 2801

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (20-22 września) 19-09-2024