|   On-line: 36
 
Enea Wytwarzanie Sponsorem Strategicznym E.Leclerc Moya Radomka Radom
Od sezonu 2021/2022 Drużynę Tauron Ligi wspierać będzie Enea Wytwarzanie. Podmiot dołączył do grona radomskiej drużyny tuż przed rozpoczęciem sezonu.

– Enea Wytwarzanie z dumą wspiera sport na najwyższym poziomie, będzie to już trzecia radomska drużyna, w której gra nasza spółka. Tym razem jest to żeńska drużyna z topowych miejsc w lidze piłki siatkowej. Należy podkreślić, że właśnie ta żeńska drużyna siatkarska występuje w najwyższej klasie rozgrywkowej w Polsce i jest liderem w tworzeniu spektakularnych widowisk sportowych. Jestem przekonany, że cele i idee, które nam przyświecają, drużynie oraz Enei Wytwarzanie, są zbieżne oraz spójne i z całą pewnością, poprzez wzorową współpracę, przyniosą obustronne korzyści – powiedział Jan Mazurkiewicz, wiceprezes zarządu ds. korporacyjnych Enei Wytwarzanie.

– Jako firma społecznie odpowiedzialna od wielu lat angażujemy się w sport na terenie działania naszej Grupy, również w siatkówkę, która jest bardzo popularną dyscypliną w Polsce. Cieszy nas, że Radomka poprzez zaangażowanie Enei Wytwarzanie dołącza do drużyn Grupy Enea. Liczymy, że nasze wsparcie przyniesie moc i energię, które są potrzebne do osiągania sportowych sukcesów. Na pewno na trybunach nie zabraknie też dopingu naszych pracowników – powiedział Marcin Łukasiewicz, wiceprezes zarządu ds. pracowniczych Enei Wytwarzanie.

– To bardzo dobra wiadomość dla wszystkich miłośników i przyjaciół radomskiego sportu. Bardzo dziękuję Enei Wytwarzanie za podjęcie współpracy z kolejną drużyną piłki siatkowej, ale co ważne – tym razem żeńską. Mieszkańcy regionu radomskiego kochają siatkówkę i jestem przekonany, że wspólny projekt Enei Wytwarzanie i Radomki przyniesie wymierne efekty a już z całą pewnością wspaniałą promocję paniom, uprawiającym tę fantastyczną dyscyplinę – podkreślił Marek Suski, Przewodniczący Sejmowej Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych.

– Bardzo cieszymy się, że udało nam się pozyskać do grona Sponsorów Radomki tak uznaną firmę, która jest liderem w swojej branży. Mając za sobą takie wsparcie i taką wiarę w nasz projekt, nie pozostaje nam nic innego jak dać z siebie wszystko i walczyć wspólnie o najwyższe cele dając radość kibicom naszej drużyny – powiedział Thomas Renard-Chardin, prezes E.LECLERC MOYA Radomki Radom.

Podczas konferencji ogłoszono, że Enea Wytwarzanie będzie miała status Sponsora Strategicznego i będzie widoczna zarówno na hali i w przestrzeni meczowej oraz na koszulkach meczowych E.LECLERC MOYA Radomki Radom.

Grupa Enea od lat wspiera sport – zarówno zawodowy, jak i młodzieżowy. Jest sponsorem tytularnym m.in. drużyn siatkarskich i koszykarskich w północno-zachodniej i centralnej Polsce. Edukację sportową dzieci promuje w ramach projektu Enea Akademia Sportu. Jest też sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego i Polskiej Reprezentacji Olimpijskiej oraz Polskiego Związku Towarzystw Wioślarskich, Polskiego Związku Zapaśniczego i Polskiego Związku Tenisa Stołowego. Ambasadorską marki jest Natalia Partyka, utytułowana zawodniczka tenisa stołowego i wielokrotna uczestniczka igrzysk olimpijskich, medalistka igrzysk paraolimpijskich.

Poleć artykuł swoim znajomymChcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!Data: 2021-09-25 21:30:09 | Kategoria: Siatkówka / Ekstraklasa | Odwiedzin: 573
 

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Dołączyłeś już do LEO#legenda? To jedna z ostatnich szans! 21-10-2021
 
Skrzatki AT Masters Drużynowymi Mistrzyniami Województwa 21-10-2021
 
Sebastian Warda nowym środkowym Czarnych Radom 21-10-2021
 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY 21-10-2021
 
Oskar Przysucha zdobywcą Mirax Pucharu Polski 20-10-2021
 
Kolejny ligowy bój Radomiaka w poniedziałkowy wieczór 20-10-2021
 
Zgłoś drużynę do rozgrywek Radomskiego NBA! 20-10-2021
 
W środę poznamy triumfatora w Mirax Pucharze Polski 19-10-2021
 
Bracia Bal zadebiutowali w światowym finale kartingowców 19-10-2021
 
Wojownicy z Pionek z cennymi trofeami 19-10-2021
 
Dariusz Banasik: - Chcieliśmy wygrać na Jagiellonii... 19-10-2021
 
Radomiak wywalczył jeden punkt w Białymstoku 18-10-2021
 
Telewizja Polska robi program o Akademii Radomiaka Radom 18-10-2021
 
Worek medali reprezentantów RKSW Oyama Karate 18-10-2021
 
Varsovia Warszawa za mocna dla PreZero APR Radom 17-10-2021
 Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl