|   On-line: 25
 
Zielony Mikołaj podsumował coroczny rejs
Tony produktów spożywczych, słodkości, pluszaki i zabawki trafiły do najmłodszych radomian od Zielonego Mikołaja, którego jak co roku pomocnikami byli sympatycy Zielonych z STR Tylko Radomiak.

Nie tylko piłkarze, ale również sympatycy Radomiaka, którzy włączyli się w tegoroczną akcję wsparcia dla akcji "Zielony Mikołaj" osiągnęli poziom ekstraklasy. Podzielili się swoimi sercami z najmłodszymi, a końcowy efekt akcji przerósł najśmielsze oczekiwania.


- Tegoroczna akcja była wyjątkowa ze względu na to, jak duże wsparcie otrzymaliśmy przez co całą akcję rozłożyliśmy w czasie, kończąc dopiero przed samymi świętami. Chyba właśnie dlatego śnieg czekał żeby spaść aż skończymy. Roboty było co niemiara, ale przyznajemy, że jest to bardzo miłe zajęcie, gdy widzimy radość ludzi, a szczególnie dzieci z otrzymywanych prezentów. Przy okazji serce rośnie jak widzimy ile pasji i zaangażowania wkładają opiekunowie czy wychowawcy w opiekę nad dziećmi. Wielkie brawa dla nich i słowa uznania - podkreślają Zieloni Mikołaje.

W XII edycji akcji dzięki wsparciu fanów udało się dotrzeć do:
- Mazowieckiego Szpitala Specjalistycznego w Radomiu na oddziały chirurgii dziecięcej i pediatrii,
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niesłyszących
- Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy dla Dzieci Niewidomychi Słabo Widziących
- Słoneczny Dom Dziecka w Radomiu
- rodzinne domy dziecka w Radomiu
- Dom Samotnej Matki w Radomiu
- Dom Dziecka "Panda" w Kozienicach
- Szpital Powiatowy w Kozienicach - oddział pediatri
- Dom Matki i Dziecka w Jasieńcu Iłżeckim
- Stowarzyszenie "Budujemy Przystań" dla osób z Móżgowym Porażeniem Dziecięcym
- Hospicjum Królowej Apostołów w Radomiu
- Szkoła Integracyjna nr 14 w Radomiu
- Świąteczna Paczka dla Kobatanta
- Zespół Szkół Specjalnych i Placówek Oświatowych w Radomiu
- Świetlica pod Dobrym Aniołem w Radomiu
- Stowarzyszenie "Podzielmy się uśmiechem"
- Dom Samotnej Matki Victoria w Kozienicach
- kilkadziesiąt rodzin z Radomia i okolic

- Zielony Mikołaj ma to do siebie, że oprócz dzielenia się z obdarowywanymi bardzo mocno angażuje i aktywizuje zarówno środowisko kibicowskie, jak i firmy czy mieszkańców. Cieszy fakt, że mocno angażuje się młodzież, prężnie działają nasze FC - Jastrza i Szydłowiec. Osiedla jak zwykle stanęły na wysokości zadania, angażując się nie tylko w zbiórkę, ale i sprawy organizacyjne: Śródmieście, Osiedlowa, Zamłynie. Jak Zielony Mikołaj to i Zielona Emigracja i wielkie serce chłopaków, którzy na co dzień mieszkają poza granicami naszego kraju, ale wiemy, że zawsze można na nich liczyć - podkreślają organizatorzy. Mikołaja wsparły również firmy: PHUB Łucz-Bud sp. z o.o., ENEA, Radir, Hurtownia Aga, RoyalFit, drugitom.pl, ProHouse, Wolna Energia, Pub 1910, Burger Brothers, Sklep Zieleniak ul. Osiedlowa, JustGym Radom, Zielona Wyspa. - Ogromnym atutem Zielonego Mikołaja jest miejsce, w którym mógł składować rzeczy i z którego korzystał, a to miejsce udostępnił nam pan Robert Saracen, za co serdecznie dziękujemy - dodają.

Kibice poprosili także o podziękowanie za dobry uczynek dla tych, którzy wsparli akcję poprzez stosowną wpłatę. Byli to: Zielona Emigracja i Przyjaciele, Jastrza Fans & Emigracja, Radomskie Śródmieście, PHUB Łucz-Bud sp. z o.o., Enea, Tomasz Słopiecki, Kozik FC OPYPY, Karol Łapa, FC Szydłowiec (GFS), Radomiak Osiedlowa, Osiedle Zamłynie, Piłkarze i sztab Radomiaka, Zielona Wyspa, Sławomir Szmorliński, Kamil Poneta, Michal, Irek, Tomasz Stano, ProHouse, Stq, Łukasz P-ski, Marek Czubak, Wolna Energia, Misiek - Os. Nad Potokiem, CzornyZST_PŁD, Łysy D&G, Chemik SM, 19-marian-10, Marek Pysiak, Gustaw - MS, Paweł, Grzegorz Lenarczyk, Kosztel, J. Moryto, Warchol1973, Czania os.Akademickie, Niedzia, Kołczu Zamłynie, Gnacik, Grzegorz Krawczyk, Kucu, Sztumbras, SPUCHO, Wojtek Bfc, B RP, Radomiak Wwa, BARMAN, Igor, Michał Marszałek, Śliski, Onp, Górny Zamłynie, Marcin Borzęcki, Damian Dryja, Michał Grabowski, Dariusz Porczek, Dominik Maj, Piotr Jaworski, Bartek1910-Śródmieście, Sylwester Górski, Sebastian Radomiak, Łukasz Jakubiak, Andrzej, Michał Kiełczyński, Marcin Maj, JAkub PAwłowski, Emil, Rafał Jasikowski, G..., Malik1910, Zdzisław Broda, Dagmara PietrzykowskaBroniak Radom, Paweł Padewski, Artur Grabiec, Wsp, Adam Tonderski, Bartosz Mosionek, Zabek, Kowal, Sara Kania, Dawid Majchrzak i grono anonimowych darczyńców.


Poleć artykuł swoim znajomymChcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2022-01-09 13:11:12 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa | Odwiedzin: 395
 

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Pierwszy sparing Broni Radom na plus 22-01-2022
 
Radomiak przegrał drugi piątkowy sparing 21-01-2022
 
MTK Budapeszt sprawdził poranną formę Radomiaka 21-01-2022
 
Czarni Radom odpadli z rywalizacji o Puchar Polski 20-01-2022
 
Nigeryjczyk dołączył do Radomiaka w Turcji 20-01-2022
 
Mazowsze Grójec ruszyło z przygotowaniami 20-01-2022
 
Brąz Karoliny Gołdy podczas Mistrzostw Polski 20-01-2022
 
Iskra Gózd rozpoczyna przygotowania do rundy wiosennej 20-01-2022
 
Światowe wyniki Natalii Szczęsnej i Wiktorii Gadajskiej 19-01-2022
 
Broń Radom ma już pełny sztab szkoleniowy 19-01-2022
 
Nowa miotła w Prochu Pionku?! Klub szykuje solidne wzmocnienia 18-01-2022
 
Nowe twarze na treningu radomskiej Broni 18-01-2022
 
Triumf Radomiaka w pierwszym tureckim sparingu 18-01-2022
 
Akcja Zima 2022 na obiektach MOSiR-u 18-01-2022
 
GPSZ Głuchów rusza z przygotowaniami 18-01-2022
 Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl