|   On-line: 36

III liga: Blamaż Broni w Wikielcu, tylko remis Pilicy w Szczuczynie
Bardzo słabo zaprezentowała się Broń Radom w wyjazdowym meczu z GKS Wikielec, ulegając wyraźnie gospodarzom i kończąc mecz w dziesiątkę. Blisko blamażu w Szczuczynie była Pilica Białobrzegi, ale "rzutem na taśmę" wyrwała remis z miejscową Wissą.

Wikielce nie grał jakiejś finezyjnej piłki, ale imponował skutecznością. Przed przerwą, miejscowi zdobyli dwie bramki po stałych fragmentach gry. Najpierw dośrodkowanie z rzutu wolnego skończyło się otwarciem wyniku meczu, a niedługo później Broń "przyspała" przy wrzutce z rzutu rożnego i przegrywała 0:2.

W przerwie, radomianie zrobili trzy zmiany w składzie, a kilka minut po wznowieniu gry, zdobyli kontaktowego gola. Chcieli pójść za ciosem, próbowali atakować, ale... stracili bramkę. Na strzał z dystansu zdecydował się Hubert Otręba i wpakował piłkę pod poprzeczkę.
GKS wykorzystał jeszcze jedną kontrę, a Sebastian Szypulski ustalił wynik spotkania.
Broń kończyła mecz w osłabieniu, bo za niesportowe zachowanie, dwie żółte kartki, a w konsekwencji czerwoną, otrzymał Igor Kośmicki.

Pilica Białobrzegi pojechała po komplet punktów do Szczuczyna, a o mały włos nie wróciłaby z pustym dorobkiem. Jeszcze w 85. minucie Wissa prowadziła 2:0 i wtedy na strzał z bardzo daleka zdecydował się Igor Korczakowski. Lecącą piłkę trącił rękami bramkarz gospodarzy, ta otarła się jeszcze o poprzeczkę i wylądowała w siatce.
W doliczonym czasie gry w polu karnym Wissy, najprzytomniej zachował się Marcin Bykowski, którego gol uratował Pilicy punkt.

GKS WIKIELEC - BROŃ RADOM 4:1 (2:0)