|   On-line: 23



 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY
Czas zaplanować weekend, a że nasi futboliści o punkty walczyć będą od piątku do niedzielnego wieczora, sprawdźcie z kim i gdzie grają Wasi pupile. I tradycyjnie zapraszamy na stadiony!


PKO EKSTRAKLASA
RADOMIAK RADOM - ZAGŁĘBIE LUBIN, piątek, godz. 18

I LIGA KOBIET
HYDROTRUCK SPORTOWA CZWÓRKA RADOM - RESOVIA RZESZÓW, sobota, godz. 13.30

III LIGA
BROŃ RADOM - LEGIONOVIA LEGIONOWO, sobota, godz. 17
PILICA BIAŁOBRZEGI - UNIA SKIERNIEWICE, sobota, godz. 17

IV LIGA
ZAMŁYNIE RADOM - KS RASZYN, sobota, godz. 11
ENERGIA KOZIENICE - PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI, sobota, godz. 17
MAZOVIA MIŃSK MAZOWIECKI - OSKAR PRZYSUCHA, niedziela, godz. 17

TYMEX LIGA OKRĘGOWA
LKS PROMNA - MAZOWSZE GRÓJEC, sobota, godz. 11
RADOMIAK II RADOM - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota, godz. 11
GRYF POLICZNA - PROCH PIONKI, sobota, godz. 11
JODŁA JEDLNIA-LETNISKO - PILICA NOWE MIASTO, sobota, godz. 14
ORZEŁ WIERZBICA - POLONIA IŁŻA, sobota, godz. 16
KS WARKA - MŁODZIK 18 RADOM, sobota, godz. 16
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - POWIŚLANKA LIPSKO, sobota, godz. 17
ORONKA OROŃSKO - SKS POTWORÓW, niedziela, godz. 16

A KLASA (GRUPA I)
KRÓLEWSCY JEDLNIA - AKCJA JASTRZĘBIA, sobota, godz. 11
GRYFIA MIRÓW - ISKRA GÓZD, sobota, godz. 17
KP STANISŁAWICE - ZAWISZA SIENNO, sobota, godz. 17
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - KS JASTRZĄB, sobota, godz. 18
GRACJA TCZÓW - WISŁA SOLEC, niedziela, godz. 16
POSTĘP ŁAZISKA - ENERGIA II KOZIENICE, niedziela, godz. 17
KS MAGNUSZEW - IŁŻANKA KAZANÓW, niedziela, godz. 17.30

A KLASA (GRUPA II)
KS STROMIEC - ORZEŁ GIELNIÓW, sobota, godz. 13.30
ZODIAK SUCHA - KS BŁOTNICA STARA, sobota, godz. 15
MOGIELANKA MOGIELNICA - SOKÓŁ PRZYTYK, sobota, godz. 15
CENTRUM RADOM - KRASKA JASIENIEC, sobota, godz. 15.30
BLASK ODRZYWÓŁ - BROŃ II RADOM, sobota, godz. 17
GPSZ GŁUCHÓW - CHOJNIAK WIENIAWA, niedziela, godz. 13
LEGION GŁOWACZÓW - WULKAN ZAKRZEW, niedziela, godz. 15

B KLASA (GRUPA I)
LEGION SUSKOWOLA - KS MAKÓW, sobota, godz. 17
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - VIDEO CIEPIELÓW, niedziela, godz. 15
WKS ZAJEZIERZE - GRACJA II TCZÓW, niedziela, godz. 16

B KLASA (GRUPA II)
SADOWNIK BŁĘDÓW - GKS BELSK DUŻY, sobota, godz. 17
KS LESZNOWOLA - STRAŻAK WIELOGÓRA, niedziela, godz. 10
KS WYSOKIN - ISKRA ZBROSZA DUŻA, niedziela, godz. 14
MKS WYŚMIERZYCE - MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE, niedziela, godz. 16

B KLASA (GRUPA III)
KS POTWORÓW - KS CHOMENTÓW, sobota, godz. 14
POWAŁA TACZÓW - ZORZA KLWÓW, sobota, godz. 16
RUSZCOVIA BORKOWICE - ZORZA KOWALA, niedziela, godz. 17

Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!

Data: 2022-05-05 22:23:34 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 1291
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Służba Więziennictwa wygrała XXI Mazowiecki Turniej Służb Mundurowych 20-05-2022
 
Paweł Brach: - Jak jest spokój, wszystko jest możliwe 20-05-2022
 
W niedzielę Sokoliki zagrają w Radomiu 20-05-2022
 
Rozpoczęła się rywalizacja w biegowym Grand Prix Pionek 19-05-2022
 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY 19-05-2022
 
Wiktor Nowak zostaje na kolejny sezon w Cerradzie Enea Czarni Radom 19-05-2022
 
PP: Pilicę sekundy dzieliły od finału... 18-05-2022
 
IV liga: Jeszcze sporo nas może zaskoczyć 18-05-2022
 
Radomianin nowym zawodnikiem drugoligowych Smoków 18-05-2022
 
Wincenty Korczak mistrzem Polski w biegu 24-godzinnym 17-05-2022
 
Filip Majchrowicz powołany do młodzieżowej reprezentacji Polski 17-05-2022
 
Radomianki zdominowały turniej w Łęcznej 17-05-2022
 
Energia Kozienice bez trenera 16-05-2022
 
Piotr Łukasik nowym siatkarzem Cerrad Enea Czarnych Radom 16-05-2022
 
Mnóstwo radości na meczu Radomiaka z Wisłą Kraków [GALERIA ZDJĘĆ] 16-05-2022
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl