|   On-line: 45



 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY
Przed nami kolejne rozstrzygnięcia w rozgrywkach ligowych, szanse na awanse etc. Sprawdźcie więc gdzie i z kim grają Wasi pupili i tradycyjnie zapraszamy na stadiony!

PKO EKSTRAKLASA
PIAST GLIWICE - RADOMIAK RADOM, sobota, godz. 17.30

I LIGA KOBIET
HYDROTRUCK SPORTOWA CZWÓRKA RADOM - SKRA CZĘSTOCHOWA, sobota, godz. 13

III LIGA
POLONIA WARSZAWA - BROŃ RADOM, sobota, godz. 19.30
JAGIELLONIA II BIAŁYSTOK - PILICA BIAŁOBRZEGI, niedziela, godz. 12


IV LIGA
OSKAR PRZYSUCHA - ZAMŁYNIE RADOM, sobota, godz. 10
ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW - ENERGIA KOZIENICE, sobota, godz. 11


TYMEX LIGA OKRĘGOWA
JODŁA JEDLNIA-LETNISKO - KS WARKA, sobota, godz. 15.30
MAZOWSZE GRÓJEC - ORONKA OROŃSKO, sobota, godz. 16
MŁODZIK 18 RADOM - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC, sobota, godz. 17
POLONIA IŁŻA - RADOMIAK II RADOM, sobota, godz. 17
PROCH PIONKI - LKS PROMNA, sobota, godz. 17
PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ - ORZEŁ WIERZBICA, niedziela, godz. 16
SKS POTWORÓW - GRYF POLICZNA, niedziela, godz. 17
POWIŚLANKA LIPSKO - GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK, niedziela, godz. 18

A KLASA (GRUPA I)
ZWOLENIANKA ZWOLEŃ - IŁŻANKA KAZANÓW, sobota, godz. 11
KS JASTRZĄB - ZAWISZA SIENNO, sobota, godz. 13
KS MAGNUSZEW - ENERGIA II KOZIENICE, sobota, godz. 17
KP STANISŁAWICE - AKCJA JASTRZĘBIA, sobota, godz. 17
POSTĘP ŁAZISKA - WISŁA SOLEC, niedziela, godz. 17
KRÓLEWSCY JEDLNIA - ISKRA GÓZD, niedziela, godz. 17
GRACJA TCZÓW - GRYFIA MIRÓW, niedziela, godz. 17

A KLASA (GRUPA II)
KS STROMIEC - KRASKA JASIENIEC, sobota, godz. 11
LEGION GŁOWACZÓW - MOGIELANKA MOGIELNICA, sobota, godz. 11
ZODIAK SUCHA - BROŃ II RADOM, sobota, godz. 17
GPSZ GŁUCHÓW - WULKAN ZAKRZEW, niedziela, godz. 12
CENTRUM RADOM - SOKÓŁ PRZYTYK, niedziela, godz. 13
KS BŁOTNICA STARA - ORZEŁ GIELNIÓW, niedziela, godz. 15
BLASK ODRZYWÓŁ - CHOJNIAK WIENIAWA, niedziela, godz. 17

B KLASA (GRUPA I)
PLON GARBATKA-LETNISKO - GRACJA II TCZÓW, sobota, godz. 12
KRĘPIANKA RZECZNIÓW - LEGION SUSKOWOLA, niedziela, godz. 16
WKS ZAJEZIERZE - KS MAKÓW, niedziela, godz. 17

B KLASA (GRUPA II)
MKS WYŚMIERZYCE - LKS II PROMNA, sobota, godz. 11
SADOWNIK BŁĘDÓW - KS WYSOKIN, niedziela, godz. 11
KS LESZNOWOLA - ISKRA ZBROSZA DUŻA, niedziela, godz. 12.30
MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE - STRAŻAK WIELOGÓRA, niedziela, godz. 17.30

B KLASA (GRUPA III)
ZORZA KOWALA - ZORZA KLWÓW, sobota, godz. 16
POWAŁA TACZÓW - KS CHOMENTÓW, sobota, godz. 16
RUSZCOVIA BORKOWICE - LZS ZALESICE, niedziela, godz. 17

Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!


Data: 2022-05-19 10:31:52 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 1732
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Wiktor Kupiec asystentem trenera Broni 21-06-2022
 
Termin zakończenia prac przy stadionie RCS bez zmian 21-06-2022
 
25-letni szwajcarski pomocnik nowym zawodnikiem Radomiaka 21-06-2022
 
Broń Radom ma nowego szkoleniowca! 21-06-2022
 
W weekend poznamy triumfatora Radomskiego NBA 21-06-2022
 
Na torze Automobilklubu Radomskiego będzie suuuuper 21-06-2022
 
Piłkarze uczcili pamięć o przyjacielu z boiska 21-06-2022
 
Gdzie te sporty narodowe? 21-06-2022
 
Ramowy terminarz jesień 2022. Ruszamy w połowie sierpnia! 20-06-2022
 
. 30-06-2022
 
Hrabia Zdzisław Radulski na szlaku minimurali 20-06-2022
 
Zyko Dróg Klasa B: I wszystko jasne! 20-06-2022
 
Królewscy Jedlnia w lidze okręgowej! 20-06-2022
 
Broń Radom chwilowo bez trenera 19-06-2022
 
A klasa: Mnóstwo goli w ostatniej serii gier 19-06-2022
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl