|   On-line: 24

Radomiak Radom konfrontował siły z Lechią Gdańsk
Przebywający na zgrupowaniu w Gniewinie Radomiak Radom zmierzył się towarzysko ze swoim rywalem z PKO Ekstraklasy - Lechią Gdańsk. Minimalnie skuteczniesji okazali się gdańszczanie, ale jak to w sparingach, wynik miał znaczenie drugorzędne.

W nietypowym wymiarze, bo 4x30 minut, rozgrywany był trzeci sparing Radomiaka podczas zgrupowania w Gniewinie. Dało to duże pole do manewrowania składem obu trenerom i na boisku w sporym wymiarze czasowym pojawili się wszyscy dostępni zawodnicy.

Szczególnie uważnie, trener Radomiaka Mariusz Lewandowski przyglądał się nowym bramkarzom, którymi podczas meczu z Lechią byli: Albert Posiadała, Jakub Ojrzyński i Gabriel Kobylak.

O samym meczu wiadomo niewiele, bo był on zamknięty dla publiczności i mediów. Lechia prowadziła już 2:0, a bramkę dla Radomiaka zdobył Dominik Sokół.

LECHIA GDAŃSK - RADOMIAK RADOM 2:1 (1:0)
Bramki:
Flavio Paixao (54. - karny), Bassekou Diabate (95.) - Dominik Sokół (109.)
Lechia: Kuciak (91. Buchalik) - Pietrzak (61. Durmus), Maloca (91. Kurzydłowski), Nalepa (45. Kałuziński, 97. Biegański), Ceesay (75. Stec) - Conrado (91. Brzęk), Gajos (75. Kubicki), Koperski (91. Neugebauer), Terrazzino (75. Diabate) - Zwoliński (45. Sezonienko), Flavio (61. Clemens).
Radomiak: Posiadała - Grzybek, Justiniano (31. Cichocki), R. Rossi, Abramowicz (31. Pawłowski), Cele, Łukasik (31. Alves), F. Nascimento, Pik, Feliks, Leandro (31. Machado).
Radomiak (od III tercji): Ojrzyński - Pawłowski, Justiniano, Cichocki, Abramowicz - T. Matos, Luizao, Łukasik - Alves, Machado, Maurides.
Radomiak (od IV tercji): Kobylak - T. Matos, Justiniano, Gajgier, Abramowicz - Korzeniecki, Luizao, Nowakowski - Sokół, Machado, Maurides.

Data: 2022-06-30 14:18:32 | Kategoria: Piłka Nożna / Ekstraklasa | Odwiedzin: 1595

Oskar Przysucha zapuntkował na trudnym terenie 13-04-2024

Wróciły stare demony Drogowca Jedlińsk 13-04-2024

HydroLuksiary przekonały się o sile poznańskiej lokomotywy 13-04-2024

Bez bramek w meczu Broni Radom z Mławianką Mława 12-04-2024

PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND (12-14 kwietnia) 12-04-2024

Cztery medalowe zdobycze radomian na młodzieżowych mistrzostwach Polski 11-04-2024