|   On-line: 110



 
Festiwalowe emocje na finał wakacji [GALERIA]
Piłkarze Beniaminka Soccer Schools Iłża triumfowali w IV turnieju rozegranym w ramach Festiwalu gier i zabaw towarzyskich. W zmaganiach wyprzedzili rówieśników Centrum Radom, Młodzika Radom, Królewskich Jedlnia, Jedlnia Dzieciom, Broni, Radomiaka i Akademii Sportu Radomiak.

IV Turniej Piłkarski w Ramach Festiwalu Gier i Zabaw dla zespołów złożonych z zawodników urodzonych w roku 2013 wybornie zakończył tegoroczne wakacje. Był jedną z najbardziej zażartych odsłon realizowanego w tym roku przez Stowarzyszenie Gramy Razem projektu. Rywalizacja na obiektach MOSiRu zgromadziła na starcie osiem teamów, które w ostatnim czasie stawały w szranki nawet na międzynarodowym szczeblu. Obserwatorów nie zdziwiło więc to, że o końcowych lokatach decydowały bezpośrednie pojedynki w ostatnich seriach zmagań.

W niezwykle emocjonującej rywalizacji miano najlepszych wywalczyli piłkarze Beniaminka Soccer Schools Iłża (piłkarzem tego zespołu wybranym do Dream Teamu zmagań był Marcel Osiński). W imprezie podopieczni Dominika Rokity zdobyli 18 punktów. Drugą lokatę zajęli piłkarze Centrum Radom (Filip Farbiś). Także z teamu Centralanych wywodził się najskuteczniejszy piłkarz turnieju, Hubert Papiewski. Kolejne lokaty zajęli piłkarze Młodzika Radom (Damian Chmielewski), Królewskich Jedlnia (Franciszek Wziątek), Jedlnia Dzieciom (Piotr Szymanek), Broni Radom (Filip Kucharski), Radomiaka (Filip Badowski) oraz Akademii Sportu Radomiak (Adam Drabik).

Najlepsi piłkarze zostali uhonorowani specjalnymi nagrodami oraz piłkami meczowymi na mistrzostwa świata. Słów uznania nie szczędzili im także m.in. Dyrektor Delegatury Urzędu Województwa Mazowieckiego, Dawid Ruszczyk oraz Michał Podlewski, ze Stowarzyszenia Gramy Razem, koordynator zadania.

Udział we wszystkich wydarzeniach dla jego uczestników jest bezpłatny. Za realizację projektu odpowiada Stowarzyszenie Gramy Razem, a odbywa się ono w ramach realizacji zadania z Budżetu Obywatelskiego Mazowsza. Zadanie Festiwal gier i zabaw towarzyskich sfinansowane jest przez Samorząd Województwa Mazowieckiego.


Galerię zdjęć z turnieju możecie obejrzeć TUTAJ


Data: 2022-08-31 23:11:54 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież | Odwiedzin: 2163
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Drugi sparingowy remis Radomiaka 02-07-2025
 
Gryf Policzna i Radomiak w finale Z podwórka na stadiony! 02-07-2025
 
Alex Niziołek nowym zawodnikiem Radomiaka 01-07-2025
 
Radomiak poznał termin meczu z Rakowem 01-07-2025
 
. 30-07-2025
 
Broń Radom już trenuje i przedstawia nowe twarze 30-06-2025
 
Snajper reprezentacji Angoli w Radomiaku. Roberto Alves z nowym kotraktem 30-06-2025
 
Znamy półfinalistów turnieju Z podwórka na stadiony 30-06-2025
 
Misja ratunkowa Czarnych rozpoczęta 30-06-2025
 
Michał Cieślak mistrzem świata! 29-06-2025
 
Perspektywiczny radomianin w kadrze Polsce! 28-06-2025
 
Bezbramkowy remis Radomiaka na otwarcie letnich gier 27-06-2025
 
W Wolanowie zamierzają wyjaśnić sobie kilka kwestii. Zapraszamy na mecz pokoleń 27-06-2025
 
Bieżnia a poranny rytuał – dlaczego warto zacząć dzień od ruchu? 26-06-2025
 
Zapisz się na biegową pielgrzymkę 26-06-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl