|   On-line: 40




 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY
Przed nami kolejny jesienny, pełny piłkarskich emocji weekend ze wszystkimi ekipami z naszego regionu. Sprawdźcie więc gdzie i z kim grają Wasi pupile i tradycyjnie zapraszamy na stadiony.

EKSTRAKLASA
RAKÓW CZĘSTOCHOWA - RADOMIAK RADOM, sobota, godz. 17.30

EKSTRALIGA KOBIET
MEDYK KONIN - HYDROTRUCK RADOM, sobota, godz. 12

III LIGA
BROŃ RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI, piątek, godz. 18

IV LIGA
ESCOLA VARSOVIA WARSZAWA - OSKAR PRZYSUCHA, niedziela, godz. 13.30

V LIGA
ŻYRARDOWIANKA ŻYRARDÓW - ENERGIA KOZIENICE, sobota, godz. 12
LKS PROMNA - DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota, godz. 16.30

TYMEX LIGA OKRĘGOWA
MAZOWSZE GRÓJEC - KS BŁOTNICA STARA, sobota, godz. 11
CENTRUM RADOM - JODŁA JEDLNIA-LETNISKO, sobota, godz. 11
POWIŚLANKA LIPSKO - GRYF POLICZNA, sobota, godz. 11
KS WARKA - KRÓLEWSCY JEDLNIA, sobota, godz. 15
PROCH PIONKI - MŁODZIK 18 RADOM, sobota, godz. 16
ORZEŁ WIERZBICA - PILICA NOWE MIASTO, sobota, godz. 16
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - SKS POTWORÓW, sobota, godz. 16
RADOMIAK II RADOM - GRACJA TCZÓW, niedziela, godz. 11

A KLASA (GRUPA I)
POWAŁA TACZÓW - POLONIA IŁŻA, sobota, godz. 11
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - GRYFIA MIRÓW, sobota, godz. 11
ENERGIA II KOZIENICE - ZAWISZA SIENNO, sobota, godz. 16
WISŁA SOLEC - KS JASTRZĄB, sobota, godz. 16
KS MAGNUSZEW - ISKRA GÓZD, niedziela, godz. 11
IŁŻANKA KAZANÓW - AKCJA JASTRZĘBIA, niedziela, godz. 14
KRĘPIANKA RZECZNIÓW - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ, niedziela, godz. 16

A KLASA (GRUPA II)
RUSZCOVIA BORKOWICE - MKS WYŚMIERZYCE, sobota, godz. 11
GPSZ GŁUCHÓW - KS STROMIEC, sobota, godz. 14
CHOJNIAK WIENIAWA - SOKÓŁ PRZYTYK, sobota, godz. 14
WULKAN ZAKRZEW - LEGION GŁOWACZÓW, sobota, godz. 16
ORZEŁ GIELNIÓW - KRASKA JASIENIEC, sobota, godz. 16.30
KS LESZNOWOLA - ZODIAK SUCHA, niedziela, godz. 10
BLASK ODRZYWÓŁ - ORONKA OROŃSKO, niedziela, godz. 13

B KLASA (GRUPA I)
LZS ZALESICE - KS CHOMENTÓW, sobota, godz. 15
LEGION SUSKOWOLA - PLON GARBATKA-LETNISKO, sobota, godz. 15
ZORZA KOWALA - WKS ZAJEZIERZE, sobota, godz. 16
KP STANISŁAWICE - POSTĘP ŁAZISKA, sobota, godz. 17
GRACJA II TCZÓW - WISŁA CHOTCZA, niedziela, godz. 16
HUBAL CHLEWISKA - KS MAKÓW, niedziela, godz. 16

B KLASA (GRUPA II)
SADOWNIK BŁĘDÓW - MOGIELANKA MOGIELNICA, sobota, godz. 17
KS JEDLANKA - KS POTWORÓW, niedziela, godz. 14
GKS BELSK DUŻY - MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE, niedziela, godz. 16
ISKRA ZBROSZA DUŻA - LKS II PROMNA, niedziela, godz. 16
KS WYSOKIN - JAGUAR WOLANÓW, niedziela, godz. 16.30
MŁODZIK 18 II RADOM - STRAŻAK WIELOGÓRA
Data: 2022-09-15 11:26:35 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 1300
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Zobacz mecze siatkarek Radomki Radom i HydroTrucku dzięki jednemu karnetowi 20-09-2022
 
Seniorze dbaj o zdrowie! I pamiętaj, że alkohol może zepsuć wypracowane efekty! 20-09-2022
 
Możesz już kupić bilet na mecz Radomiaka Radom z Cracovią Kraków 20-09-2022
 
Jakie są zalety cateringu dietetycznego? 20-09-2022
 
Duet TrzosTeam zdominował weekendowe zmagania 19-09-2022
 
Kto z kim w ćwierćfinale forBET Pucharu Polski?! 19-09-2022
 
Mariusz Lewandowski: Z porażki z Rakowem wyciągniemy wiele wniosków 18-09-2022
 
Keeza Klasa B: Radomska Bundesliga znów obfita w bramki 18-09-2022
 
Wosztyl.eu Klasa A (grupa I): Zawisza idzie jak burza 18-09-2022
 
Wosztyl.eu Klasa A (grupa II): Zodiak Sucha pięć na pięć 18-09-2022
 
Radomiak II pokonał Grację w Tymex Lidze Okręgowej [WYNIKI I TABELA] 18-09-2022
 
Radomiak boleśnie przekonał się o sile Rakowa Częstochowa 17-09-2022
 
HydroTruck Sportowa Czwórka Radom wciąż czeka na pierwszego gola w Ekstralidze 17-09-2022
 
Outsider forBET 4. Ligi urwał punkty Oskarowi Przysucha 17-09-2022
 
Energia zrobiła swoje, remis w szlagierze Decathlon 5. Ligi 17-09-2022
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl