|   On-line: 36




 
PIŁKARSKI ROZKŁAD JAZDY NA WEEKEND
Przed nami pierwszy październikowy weekend pełen piłkarskich emocji. Co prawda, rozpocznie go piątkowy bój Radomiaka z Cracovią Kraków, ale zdecydowana większość pojedynków odbędzie się w sobotę. Sprawdźcie więc gdzie i z kim grają Wasi pupile i tradycyjnie zapraszamy na stadiony.


PKO BANK POLSKI EKSTRAKLASA
RADOMIAK RADOM - CRACOVIA KRAKÓW, piątek, godz. 18

III LIGA
BROŃ RADOM - CONCORDIA ELBLĄG, sobota, godz. 14
MŁAWIANKA MŁAWA - PILICA BIAŁOBRZEGI, sobota, godz. 16

forBET IV LIGA
MAZUR KARCZEW - OSKAR PRZYSUCHA, sobota, godz. 14

DECATHLON V LIGA
LKS PROMNA - TYGRYS HUTA MIŃSKA, sobota, godz. 12
JÓZEFOVIA JÓZEFÓW - ENERGIA KOZIENICE, sobota, godz. 12
JABŁONIANKA JABŁONNA LACKA - DROGOWIEC JEDLIŃSK, sobota, godz. 16

TYMEX LIGA OKRĘGOWA
JODŁA JEDLNIA-LETNISKO - GRACJA TCZÓW, sobota, godz. 10
MAZOWSZE GRÓJEC - SKS POTWORÓW, sobota, godz. 11
ORZEŁ WIERZBICA - MŁODZIK 18 RADOM, sobota, godz. 11
RADOMIAK II RADOM - KRÓLEWSCY JEDLNIA, sobota, godz. 11
PROCH PIONKI - POWIŚLANKA LIPSKO, sobota, godz. 15
SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC - GRYF POLICZNA, sobota, godz. 15
KS WARKA - PILICA NOWE MIASTO NAD PILICĄ, sobota, godz. 15
CENTRUM RADOM - KS BŁOTNICA STARA, sobota, godz. 17

WOSZTYL.EU A KLASA (GRUPA I)
KS MAGNUSZEW - AKCJA JASTRZĘBIA, sobota, godz. 15
WISŁA SOLEC - ZAWISZA SIENNO, niedziela, godz. 11
IŁŻANKA KAZANÓW - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ, niedziela, godz. 13
ENERGIA II KOZIENICE - GRYFIA MIRÓW, niedziela, godz. 14
SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW - POWAŁA TACZÓW, niedziela, godz. 15
KS JASTRZĄB - ISKRA GÓZD, niedziela, godz. 15
KRĘPIANKA RZECZNIÓW - POLONIA IŁŻA, niedziela, godz. 16

WOSZTYL.EU A KLASA (GRUPA II)
WULKAN ZAKRZEW - ZODIAK SUCHA, sobota, godz. 15
KS LESZNOWOLA - KS STROMIEC, niedziela, godz. 10
RUSZCOVIA BORKOWICE - ORONKA OROŃSKO, niedziela, godz. 15
CHOJNIAK WIENIAWA - KRASKA JASIENIEC, niedziela, godz. 15
LEGION GŁOWACZÓW - SOKÓŁ PRZYTYK, niedziela, godz. 15
GPSZ GŁUCHÓW - BLASK ODRZYWÓŁ, niedziela, godz. 15
ORZEŁ GIELNIÓW - MKS WYŚMIERZYCE, niedziela, godz. 16

B KLASA (GRUPA I)
ZORZA KOWALA - LZS ZALESICE 1 PAŹDZIERNIKA, 15
GRACJA II TCZÓW - WKS ZAJEZIERZE, sobota, godz. 15
KP STANISŁAWICE - KS CHOMENTÓW, sobota, godz. 16
LEGION SUSKOWOLA - POSTĘP ŁAZISKA, niedziela, godz. 14
HUBAL CHLEWISKA - WISŁA CHOTCZA, niedziela, godz. 16
PLON GARBATKA-LETNISKO - KS MAKÓW, niedziela, godz. 16

B KLASA (GRUPA II)
MOGIELANKA MOGIELNICA - JAGUAR WOLANÓW, sobota, godz. 11
KS WYSOKIN - LKS II PROMNA, sobota, godz. 16
SADOWNIK BŁĘDÓW - KS JEDLANKA, niedziela, godz. 11
KS POTWORÓW - MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE, niedziela, godz. 13
ISKRA ZBROSZA DUŻA - STRAŻAK WIELOGÓRA, niedziela, godz. 16
Data: 2022-09-29 08:59:41 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 1276
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Umowa na budowę Centrum Sportowo-Szkoleniowego Radomiak podpisana 29-11-2022
 
Mateusz Gos z biletem na Mistrzostwa Europy w biegach przełajowych 29-11-2022
 
GKS Stromiec stanął na wysokości zadania 28-11-2022
 
Najlepsi piłkarze świata i samochody, którymi jeżdżą 28-11-2022
 
Moya Radomka Lotnisko Radom bez szans w Rzeszowie 28-11-2022
 
PreZero APR Radom pokonała Varsovię Warszawa 27-11-2022
 
Paweł Woicki nowym trenerem Cerrad Enea Czarnych Radom 27-11-2022
 
. 11-12-2022
 
Broniarze zwycięstwem zakończyli tegoroczne gry 26-11-2022
 
HydroTruck Radom pokonał na wyjeździe Deckę Pelplin 26-11-2022
 
Radomiak Radom dostał surową lekcję od uczestnika Ligi Mistrzów 25-11-2022
 
Enea Wytwarzanie i Cerrad Enea Czarni Radom grają dalej razem 25-11-2022
 
Jacek Nawrocki nie jest już trenerem Cerrad Enea Czarnych Radom 24-11-2022
 
Enea Wytwarzanie rozszerza współpracę z drużyną MOYA Radomka Lotnisko Radom 24-11-2022
 
HydroTruck Radom błysął formą i odniósł okazałe zwycięstwo 23-11-2022
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl