|   On-line: 24

Pilica Białobrzegi dostała lekcję od Mławianki Mława
W niezwykle ofensywnym meczu, Pilica Białobrzegi okazała się trzy razy mniej skuteczna od Mławianki Mława i przegrała na wyjeździe wyraźnie. "Gęsiarze" byli w odwrocie zwłaszcza po przerwie, kiedy na trzy trafienia gospodarzy, nie potrafili odpowiedzieć żadnym.

W pierwszej połowie oba zespoły postawiły mocno na atak, zapominając jednak o defensywie. Stąd mnóstwo sytuacji podbramkowych i aż pięć goli.
W pewnym momencie wydawało się, że ta wymiana da coś Pilicy, bo po dwóch trafieniach Piotra Grobera, goście objęli prowadzenie. Więcej goli już jednak nie zdobyli, za to stracili pięć kolejnych.

O przebiegu drugiej połowy w dużym stopniu zadecydowała sytuacja tuż przed przerwą. Wtedy to drugą żółtą i oczywiście w konsekwencji czerwoną kartkę otrzymał Wiktor Żurawski i Pilica musiała grać w osłabieniu. Mławianka nader skrzętnie to wykorzystała.

W kolejnym meczu ligowym, Pilica zmierzy się się przed własną publicznością z Legią II Warszawa. Mecz zaplanowano na sobotę 8 października, a jego początek został wyznaczony na godz. 15:30.

MŁAWIANKA MŁAWA – PILICA BIAŁOBRZEGI 6:2 (3:2)
Bramki:
Stryjewski (5.), Rogalski (24.), Masiak (30., 48.), Odilon (65.,70.) – Grober (11.,18.)
Pilica: Adamczyk – Drabik (46. Walasek), Żurawski, Kencel, Uziębło, Michalski, Zawadzki, Grober (63. Bućko), Wojtysiak (69. Zawistowski), Winiarski, Stawiarz.
Data: 2022-10-01 19:33:40 | Kategoria: Piłka Nożna / 3 liga | Odwiedzin: 1354

Patryk Jakubczyk wzmocnił Broń Radom 16-07-2024

Leo Legenda jedzie na festiwal! 16-07-2024

Damian Winiarski wrócił do Broni Radom 15-07-2024

Sneakersy niskie czy wysokie – które wybrać?

15-07-2024

Damian Żarłok grającym trenerem Ruszcovii Borkowice 14-07-2024

Dariusz Mortka grającym trenerem KS Błotnica 14-07-2024

Transferowy hit w Broni i porażka ze Stalą SW 13-07-2024

Remis Radomiaka z Motorem w ostatnim sprawdzianie przed ligą 12-07-2024

Poznaliśmy pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego 12-07-2024