|   On-line: 33

Daniel Kwiecień pierwszy w OTK skrzatów
Kolejny świetny występ zanotował zawodnik AT Masters Daniel Kwiecień, tym razem na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów w Bielsko-Białej. Pomimo, że był młodszy od zdecydowanej większości uczestników turnieju, wygrał wszystkie spotkania, a w meczu finałowym zdeklasował rywala rozstawionego z numerem pierwszym!

Najtrudniejszy dla młodego radomianina był pierwszy mecz, w którym zwyciężył Juliana Ziębę (Morelowa Tennis Club Warszawa) 6:3, 7:5. W ćwierćfinale bez straty gema zwyciężył Oliwiera Krakowieckiego (ECT Warszawa), a w półfinale Aleca Fereniec (RP Sport Olsztyn) 6:3, 6:3. W finale zdecydowanie pokonał 6:1, 6:0 turniejową „jedynkę” Patryka Stasiaka (KS Calisia Tenis Pro).

W deblu, występując w duecie z Maciejem Szycą (Sopot Tenis Klub) wywalczył trzecie miejsce.
Data: 2022-11-17 13:55:50 | Kategoria: Inne / Tenis | Odwiedzin: 1314

Patryk Jakubczyk wzmocnił Broń Radom 16-07-2024

Leo Legenda jedzie na festiwal! 16-07-2024

Damian Winiarski wrócił do Broni Radom 15-07-2024

Sneakersy niskie czy wysokie – które wybrać?

15-07-2024

Damian Żarłok grającym trenerem Ruszcovii Borkowice 14-07-2024

Dariusz Mortka grającym trenerem KS Błotnica 14-07-2024

Transferowy hit w Broni i porażka ze Stalą SW 13-07-2024

Remis Radomiaka z Motorem w ostatnim sprawdzianie przed ligą 12-07-2024

Poznaliśmy pary I rundy Pucharu Polski na szczeblu okręgu radomskiego 12-07-2024