|   On-line: 42
 
Enea Wytwarzanie i Cerrad Enea Czarni Radom grają dalej razem
ENEA Wywarzanie, działająca w Grupie ENEA i Cerrad Enea Czarni Radom będą współpracować dalej, a nowa umowa została podpisana na najbliższe trzy lata. Tym samym jeden ze sponsorów strategicznych zostaje w klubie, będzie także obecny w nazwie zespołu występującego w PlusLidze.


Współpraca radomskiej drużyny z działającą w Grupie Enea Eneą Wytwarzanie rozpoczęła się w 2018 roku. Po roku wspólnych działań Enea stała się sponsorem subtytularnym. Obecna umowa jest pierwszą, która została zawarta na okres trzech lat.

– Z ogromną radością przyjęliśmy wiadomość, że zarząd Enei Wytwarzanie po raz kolejny podjął decyzję o kontynuowaniu współpracy z naszym klubem. Wysokie wyniki wartości mediowych jakie osiąga marka Enea w trakcie naszej współpracy, poskutkowały przedłużeniem umowy na kolejne trzy sezony. Z tego miejsca serdecznie dziękujemy za wsparcie naszego strategicznego sponsora oraz zaufanie jakim obdarzyła nas Enea, bo da nam to długofalową stabilizację w funkcjonowaniu klubu i stworzy możliwości budowania lepszej drużyny. Jestem przekonany, że przy wsparciu takiego partnera jak Enea, nasza drużyna zyska więcej energii i mocy w kolejnych meczach Plus Ligi! – powiedział Dariusz Fryszkowski, prezes WKS Czarni Radom.

– Od kilku lat, nie tylko z wielką uwagą śledzimy poczynania siatkarzy Enei Czarnych Radom, ale też się w te poczynania angażujemy. Zawierane przez nas umowy sponsoringowe to nie tylko wspieranie klubu, ale też promowanie Radomia i regionu radomskiego i oczywiście doskonałe promowanie naszej spółki. Świadczą chociażby o tym wyniki badań efektywności sponsoringowych sporządzane przez niezależną firmę. Biorąc to wszystko pod uwagę i mając w tej sprawie za sojusznika pana posła Marka Suskiego, przewodniczącego Sejmowej Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych, zdecydowaliśmy się nie tylko na kontynuowanie współpracy w roli sponsora, ale także na podpisanie umowy na okres trzech lat. Mamy przekonanie, że pozwoli to klubowi Cerrad Enea Czarni Radom na budowanie coraz lepszego zespołu, który przyniesie nam wiele powodów do radości. Umowa zawiera również zapisy dotyczące organizowania przez klub turniejów dla dzieci i młodzieży. To dodatkowa, ale jakże ogromna wartość – stwierdził Jan Mazurkiewicz, wiceprezes Enei Wytwarzanie do spraw korporacyjnych.

– Gratuluję zarówno klubowi jak i Enei Wytwarzanie podpisania kolejnej umowy sponsoringowej i to w takim wymiarze i kształcie. Świadczy to o dobrym zrozumieniu znaczenia roli, jaką mogą pełnić spółki Skarbu Państwa we wspieraniu sportu i to zarówno na poziomie profesjonalnym, jak i dzieci i młodzieży. Pragnę podkreślić, że Enea Wytwarzanie wspiera także wiele innych klubów sportowych, w tym w Kozienicach czy w Radomiu, a także jeszcze dwie drużyny grające na najwyższym poziome rozgrywkowym – Radomiaka i Moya Radomka Lotnisko Radom. Jestem przekonany, że bez tej współpracy sport w Radomiu i w regionie radomskim nie byłby na tak wysokim poziomie, a kibice nie mieliby możliwości podziwiania podczas meczów najlepszych zawodników w Polsce. Oby ta współpraca nadal trwała i nadal się rozwijała – powiedział poseł na Sejm RP Marek Suski, przewodniczący Sejmowej Komisji do Spraw Energii, Klimatu i Aktywów Państwowych.

Data: 2022-11-25 15:02:11 | Kategoria: Siatkówka / PlusLiga | Odwiedzin: 481
 

Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Sensacyne wzmocnienie Oronki Orońsko, czyli Kamil Czarnecki wraca do domu! 30-01-2023
 
Zwycięstwo w Lublinie to 18. triumf HydroTrucku Radom w sezonie 29-01-2023
 
W niedzielę też rozgrywane są sparingi 29-01-2023
 
Triumf LKS II Promna w turnieju Bundesliga Cup w Ludwikowie 29-01-2023
 
Sypnęło rekordami radomskich sportowców 29-01-2023
 
Sportowe środowisko wspiera Nikosia. Do wylicytowania m.in. gadżety Radomiaka 29-01-2023
 
Pilica Białobrzegi testowała dwóch Brazylijczyków 28-01-2023
 
Piłkarskie mecze towarzyskie - WYNIKI, SKŁADY, CIEKAWOSTKI 28-01-2023
 
Udany sparing Broni Radom z Mazovią Mińsk Mazowiecki 28-01-2023
 
Radomiak rozpoczął rundę rewanżową remisem w Legnicy 27-01-2023
 
Radomka Radom na dnie w TauronLidze 26-01-2023
 
Bundesliga Cup już grzeje silniki w Gminie Jedlińsk 26-01-2023
 
HydroTruck Radom odprawił akademików z Krakowa 25-01-2023
 
Dobry występ Broni Radom na tle drugoligowca z Pruszkowa 25-01-2023
 
Grecki pomocnik w Radomiaku Radom 24-01-2023
 Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl