|   On-line: 50

Finał Daniela Kwietnia w Supermastersie
Daniel Kwiecień wystąpił w finale turnieju Supermasters, który odbył się w Toruniu. W imprezie wystąpiło 10 najlepszych zawodników w kraju w kategorii wiekowej do lat 11.

Zawodnicy podzieleni na dwie grupy grali w swoich grupach systemem każdy z każdym, a następnie po dwóch najlepszych z każdej grupy uzyskiwało awans do półfinału imprezy. Następnie zwycięzcy obu półfinałów rozgrywali mecz o tytuł najlepszego zawodnika tego prestiżowego turnieju.

Zawodnik AT Masters Daniel Kwiecień dotarł do finału imprezy i ostatecznie wywalczył drugie miejsce. W rozgrywkach grupowych po trzech zwycięskich meczach awansował z drugiego miejsca do półfinału, gdzie pokonał Roberta Grechutę (Tenis Sopot Klub) 6:3, 6:0. W finale dopiero w supertiebreaku lepszy okazał się Julian Zięba (Morelowa Tennis Club
Warszawa), który zwyciężył 0:6, 6:1, 10:7. Tym występem podopieczny Katarzyny Chmielewskiej udowodnił, że jest jednym z najlepszych zawodników w kraju w tej kategorii wiekowej.
Data: 2023-12-18 09:06:59 | Kategoria: Inne / Tenis | Odwiedzin: 482