|   On-line: 33

Wyniki spotkań sparingowych w regionie
Aura w ostatni weekend lutego przypomina tę, która powinna towarzyszyć wiosennej rywalizacji o punkty. Nic więc dziwnego, że mecze sparingowe wyglądają coraz bardziej jak te ligowe. Wyniki mają rzecz jasna drugorzędne znaczenie, ale już widać kto wiosną będzie mocniejszy, a kto słabszy. Bardzo dotkliwych porażek doznały piątoligowe: Energia Kozienice i LKS Promna. Z ekip okręgówki armaty odpalił Proch Pionki. Po pięć trafień zanotowali gracze Gracji Tczów i Wulkana Zakrzew.

Z najmocniejszym rywalem przyszło zmierzyć się Drogowcowi Jedlińsk. W konfrontacji z Ceramiką Opoczno, sporo minut dostała młodzież i wypadła obiecująco.

Wysokimi porażkami zakończyły swoje mecze LKS Promna i Energia Kozienice. - Bardzo słaba pierwsza połowa meczu, którą przegrywamy 0:4. Druga lepsza, ale nie zmieniło to pełnego obrazu drużyny. Trzeba wyciągnąć wnioski i pracować dalej - napisali o meczu przedstawiciele Energii...

WYNIKI

DROGOWIEC JEDLIŃSK - CERAMIKA OPOCZNO 1:1 (0:0)
Bramki: Szubiński (56.) - Adam Banasiak (85. - karny)
Drogowiec: testowany (55. Samb) - Wieczorek (57. Lech), Kobza (46. Kolecki), Nowakowski, Dobosz, Wojciechowski (55. Wasilewski), Kołodziejczyk, F. Wojciechowski (55. Woźniak), Sułecki (55. Świątek), Bielawski (55. Kharchuk), Szubiński (67. Niewczas).

ESCOLA u19 WARSZAWA - LKS PROMNA 5:0

WILGA GARWOLIN - ENERGIA 6:1 (4:0)
Bramka:
Janiszewski - dla Energii
Energia (I połowa): Majos, Czerwiński, Kaio, Ośka, Durajczyk, Sułek, Imiołek, Testowany, Bernat, Kołodziejczyk, Pawlak, (II połowa): Kowalczyk, Szczepaniak, Janiszewski, Trojanowski, Walisiewicz, Kozakiewicz, Midziolek, Piasek, Korzeń, Nowosadko, Stępień. Majos, Czerwiński, Kaio, Ośka, Durajczyk, Sułek, Imiołek, Testowany, Bernat, Kołodziejczyk, Pawlak oraz Kowalczyk, Szczepaniak, Janiszewski, Trojanowski, Walisiewicz, Kozakiewicz, Midziolek, Piasek, Korzeń, Nowosadko, Stępień.

Oronka Orońsko - Zawisza Sienno 5:3 (2:2)
Bramki: Putin 3, Czarnecki 2 dla Oronki
Oronka :1 Połowa : W. Grzyb - K. Zepchło ( B. Cieślik 38' ), D. Minda, D. Wyrwiński, G. Suligowski - A. Pietralski, V. Putin, F. Patyna, D. Fajdek - K. Stańczyk, K. Czarnecki. 2. Połowa : W. Grzyb ( P. Wójcik 60' ) - D. Wyrwiński, A. Pietralski, D. Minda, B. Cieślik ( K. Nogaj 60' ) - A. Mucha, M. Czarnecki, F. Patyna ( D. Fajdek 63' ), P. Orłowski - V. Putin, K. Czarnecki

PROCH PIONKI - ISKRA GÓZD 8:1 (3:1)