|   On-line: 30

Mini Euro Radom 2024 na finiszu!
Nawet deszczowa aura nie obniżyła temperatury fazy pucharowej Mini Euro Radom 2024. Na otwarcie tygodnia padło w sumie aż 38 goli, a po niesamowitych półfinałach do walki o złoto awansowały teamy Szwajcarii i Holandii

W ćwierćfinałach tylko w przypadku Holandii (PSP 21) i Polski (PSP 3) losy awansu ważyły się do samego końca. W pozostałych konfrontacjach zdecydowaną przewagę osiągnęli faworyci: Włochy (PSP 28), Szwajcaria (PSP 9) i Austria (PSP 18).

Rozkręcający się z każdym meczem zespół "Dziewiątki" również w półfinale przekonał o swojej wyższości. Okrzyknięty przedwczesnym finałem mecz Austrii z Holandią rozkręcił się po przerwie. Ci pierwsi, reprezentacja PSP nr 18, prowadziła już 2:0. W tym momencie sędzia zawodów musiał studzić emocje jednego z rywali, sadzając go na dwie minuty na ławce kar. Podziałało to tak motywująco na zespół, że nie tylko zniwelował różnicę, ale zadał decydujący cios. Tym samym podopieczni Romana Bukalskiego awansowali do wielkiego finału, który rozegrany zostanie już w środę, 17 kwietnia.

FAZA PUCHAROWA
ĆWIERĆFINAŁY

I. WŁOCHY (PSP 28) - HISZPANIA(PSP 13) 6:1 (2:0)
II. SZWAJCARIA (PSP 9) - BELGIA (PSP 5) 5:2 (3:0)
III. AUSTRIA (PSP 18) - FRANCJA (PSP 15) 8:2 (4:1)
IV. HOLANDIA (PSP 21) - POLSKA (PSP 3) 2:0 (1:0)

SZWAJCARIA - HOLANDIA, 17 kwietnia (środa), godz. 10.15

Organizatorem Mini Euro Radom 2024 jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu. Turniej realizowany jest w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Radomia.
Data: 2024-04-15 11:57:05 | Kategoria: Piłka Nożna / Młodzież | Odwiedzin: 354