|   On-line: 59



 
Lekkoatletyczne perełki rywalizowały na pikniku
200 młodych radomian wzięło udział w Radomskim Pikniku Lekkoatletycznym. Najmłodsi mogli spotkać się z mistrzami, zdobywali lekkoatletyczne sprawności a na finał wzięli udział w festiwalu biegowym.

To było jedno z najbardziej kolorowych sportowych spotkań w tym półroczu. W sobotnie przedpołudnie 200 dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym na stadionie Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji mogło poczuć się jak mistrzowie. W towarzystwie medalistów mistrzostw świata, Europy i Polski poznały arkana skoku w dal, rzutu oszczepem, skoku wzwyż oraz biegu na torze przeszkód. Urządzenia w tych konkurencjach były dostosowane do wieku uczestników. Po zdobyciu wspomnianych sprawności przystąpili do finałowych zmagań biegowych.

Na uczestników Radomskiego Pikniku Lekkoatletycznego czekało wiele atrakcji. W strefie aktywności pojawiły się dmuchańce. W strefie ćwiczeń można było poznać specjalistyczne urządzenia lekkoatletyczne. Na najmłodszych czekały strefa naukowa i artystyczna, z eksperymentami, brokatowymi sportowymi tatuażami i kolorowymi warkoczykami. Podczas imprezy można było porozmawiać z trenerami lekkiej atletyki, wychowawcami uczestników imprez mistrzowskich. Na uczestników zmagań czekały poczęstunek, dedykowane imprezie upominki, puchary oraz vouchery od Kocham Skakać.

Wydarzenie stanowiło integralną część projektu "Siłka dla Technika - Radomski Piknik Lekkoatletyczny" realizowanego w ramach Budżetu Obywatelskiego Miasta Radomia. Organizatorami wydarzenia były UKS Technik i Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Radomiu.
Data: 2025-06-21 17:38:38 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka | Odwiedzin: 173
 




Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Radomianki z historycznym mistrzostwem Polski! 17-06-2025
 
Młodzi sportowcy na start! Spotkajmy się na pikniku! 17-06-2025
 
Radomianki wypełniły minimum na europejski czempionat 17-06-2025
 
Radomscy dominatorzy podbili Wrocław 17-06-2025
 
Rozgrywająca reprezentacji Węgier w MOYA Radomce Radom 17-06-2025
 
Warszawa na torach - takiego wyjazdu jeszcze nie było 16-06-2025
 
Maciej Kikolski zamienił Radomiaka na Widzew 16-06-2025
 
XIII Półmaraton Radomskiego Czerwca ’76 pełen emocji 16-06-2025
 
Dumne Warchoły zainaugurowały weekend z Półmaratonem Radomskiego Czerwca 14-06-2025
 
Najmłodsi radomianie rywalizowali na plaży 13-06-2025
 
Wakacyjne plany radomskiej Broni 13-06-2025
 
Radomiak poznał dokładny termin rozpoczęcia nowego sezonu 12-06-2025
 
Odkrywanie szlaków Mazowsza rozpoczęło się w Powsinie 11-06-2025
 
Broń ponownie zgarnęła nagrodę Pro Junior System 11-06-2025
 
Perotti odchodzi z Radomiaka 10-06-2025
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl