|   On-line: 16

Franciszek Bal zakończył kartingowy sezon we Włoszech
Wymagającym startem we włoskich zawodach Rok Cup Festival, Franciszek Bal zakończył bardzo udany, kartingowy sezon 2022.
Data: 05-12-2022 17:51 | Kategoria: Inne / Sporty Motorowe
Daniel Kwiecień z brązowym medalem Supermasters
Daniel Kwiecień z AT Masters Radom, jako najmłodszy zawodnik zmagań, zajął trzecie miejsce w rozegranym w Toruniu turnieju Supermasters.
Data: 02-12-2022 06:49 | Kategoria: Inne / Tenis
Fighterzy OYAMA Karate z workiem pucharowych medali
Aż 15 medali, w tym osiem z najcenniejszego kruszcu wywalczyli zawodnicy OYAMA Karate Radom podczas zawodów Otwartego Pucharu Makroregionu Wschodniego OYAMA PFK w Kumite.
Data: 02-12-2022 06:43 | Kategoria: Inne / Sztuki walki
Krzysztof Witerski triumfował w turnieju masters
Za nami ostatni tegoroczny turniej w tenisie stołowym organizowany przez Mazowieckie Towarzystwo Krzewienia Kultury Fizycznej w Radomiu. W turnieju Masters uczestniczyli czołowi zawodnicy niedawno zakończonego cyklu turniejów o GRAND-PRIX Radomia amatorów.
Data: 30-11-2022 11:25 | Kategoria: Inne / Tenis stołowy
Sprzątanie Siłowni - Jakie Preparaty Wybrać
Sprzątanie sprzętu siłowni może wydawać się niepotrzebne. Nic bardziej mylnego. Zarówno w miejscach, w których ćwiczy więcej osób, jak i tam, gdzie jesteśmy wyłącznie my, należy zadbać o higieniczne warunki. Masa przenoszonych bakterii może zdziałać wiele szkód w organizmach ćwiczących. Warto wiedzieć, jak sprzątać siłownię i czego powinno się do tego używać.
Data: 29-11-2022 21:32 | Kategoria: Inne / Pozostałe
Umowa na budowę Centrum Sportowo-Szkoleniowego Radomiak podpisana
Podpisana została umowa na budowę pierwszego etapu Centrum Sportowo-Szkoleniowego Radomiaka na Koniówce. Realizacją inwestycji zajmie się firma Arbud Investment.
Data: 29-11-2022 19:23 | Kategoria: Inne / Młodzież
Mateusz Gos z biletem na Mistrzostwa Europy w biegach przełajowych
Nie zawiedli pokładanych nadziei lekkoatleci RLTL Optima Radom. W najważniejszej przełajowej imprezie sezonu zdobyli pięć medali. Co więcej, zgarnęli złoto w klasyfikacji drużynowej w kategorii junior młodszy!
Data: 29-11-2022 19:17 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Siedem medali radomskich lekkoatletów na mistrzostwach Mazowsza
Udany występ podczas mistrzostw Mazowsza zanotowali radomscy lekkoatleci. W sumie wywalczyli siedem medali. Był to ostatni sprawdzian przed krajowym czempionatem, który odbędzie się w najbliższy weekend.
Data: 21-11-2022 15:09 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Odwiedź plenerową wystawę przy hali RCS
Kołobrzeg, Zakopane i Karpacz, m.in. w tych miastach gościła wystawa plenerowa „70 lat Muzeum z pasji do sportu”. Możecie ją oglądać przy hali Radomskiego Centrum Sportu.
Data: 18-11-2022 12:53 | Kategoria: Inne / Pozostałe
Daniel Kwiecień pierwszy w OTK skrzatów
Kolejny świetny występ zanotował zawodnik AT Masters Daniel Kwiecień, tym razem na Ogólnopolskim Turnieju Klasyfikacyjnym skrzatów w Bielsko-Białej. Pomimo, że był młodszy od zdecydowanej większości uczestników turnieju, wygrał wszystkie spotkania, a w meczu finałowym zdeklasował rywala rozstawionego z numerem pierwszym!
Data: 17-11-2022 13:55 | Kategoria: Inne / Tenis