|   On-line: 30

Weronika Falkowska pnie się w rankingu WTA
Na drugiej rundzie zakończyła swoją przygodę z turniejem WTA w Gdyni Weronika Falkowska z AT Masters Radom. W konfrontacji z Tamarą Korpatsch miała nawet piłkę setową, ale triumf padł łupem rywalki. Wygrana w I rundzie pozwoli jednak 21-latce na znaczący awans w światowym rankingu
Data: 22-07-2021 08:45 | Kategoria: Inne / Tenis
Nowa sala gimnastyczna na Glinicach, sala przy "Czwórce" po remoncie
Zakończyła się budowa sali gimnastycznej przy Publicznej Szkole Podstawowej nr 31 przy ulicy Białej. To nowoczesny obiekt, z boiskiem o wymiarach 20 na 40 metrów, pełnym wyposażeniem, trybunami i zapleczem sanitarnym. Tymczasem w nowym roku szkolnym z odnowionej sali gimnastycznej będą mogli korzystać uczniowie Publicznej Szkoły Podstawowej nr 4 przy ul. Wyścigowej
Data: 21-07-2021 13:14 | Kategoria: Inne / Pozostałe
Weronika Falkowska tenisową mistrzynią Polski
Znakomity wynik osiągnęła w deblu zawodniczka AT Masters, Weronika Falkowska na Narodowych Mistrzostwach Polski w Bytomiu. Występując w parze z Katarzyną Kawą z Advantage Bielsko-Biała wywalczyła złoty medal.
Data: 19-07-2021 19:26 | Kategoria: Inne / Tenis
Maciej Klimek wicemistrzem świata!!!
Ogromnym sukcesem Ewy Pydyszewskiej i Macieja Klimka zakończyła się rywalizacja sztafet mieszanych podczas Mistrzostw Świata Młodzieżowców rozgrywanych w Aleksandrii. Nasi reprezentanci sięgnęli po srebrny medal!
Data: 19-07-2021 09:32 | Kategoria: Inne / Pozostałe
Radomianie w finale mistrzostw świata!
Radomianie, zawodnicy Radomskiego Towarzystwa Pływackiego Victoria, Daria Niedziałkowska oraz Maciej Klimek awansowali do finału Młodzieżowych Mistrzostw Świata w pięcioboju nowoczesnym w Aleksandrii!
Data: 16-07-2021 14:14 | Kategoria: Inne / Pozostałe
Skrzaty AT Masters na medal
Na kortach MOSiR w Radomiu zorganizowany został Wojewódzki Turniej skrzatów do lat 12, którego organizatorem była AT Masters. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy gospodarzy, którzy wywalczyli dwa złote medale, jeden srebrny i dwa brązowe.
Data: 16-07-2021 13:58 | Kategoria: Inne / Tenis
Pierwszy wygrany turniej Filipa Bulskiego wśród skrzatów
W Łęcznej rozegrany został Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów, w którym wystartowało dwoje zawodników AT Masters, Filip Bulski i Magda Szymczak. Ten pierwszy był bezkonkurencyjny!
Data: 14-07-2021 09:29 | Kategoria: Inne / Tenis
Natalia Wosztyl brązową medalistką Mistrzostw Europy!
Wraz z koleżankami z reprezentacji Polski, Natalia Wosztyl z RLTL Optima Radom, zdobyła brązowy medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Tallinie. Biało-czerwone uplasowały się na trzecim miejscu w biegu sztafetowym 4x400 metrów. Brawo!!!
Data: 11-07-2021 19:39 | Kategoria: Inne / Lekkoatletyka
Radomianka wicemistrzynią Europy!
Daria Niedziałkowska, reprezentantka RTP Victoria Radom, wraz z koleżankami z kadry, Michaliną Wierzbą i Ewą Pydyszewską dzięki świetnym występom indywidualnym zdobyły srebrny medal Młodzieżowych Mistrzostw Europy w Pięcioboju Nowoczesnym.
Data: 10-07-2021 20:33 | Kategoria: Inne / Pozostałe
Brązowy medal Mistrzostw Polski dla Karoliny Gołdy
W Szczecinie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski kadetów do lat 16, w których udział wzięła zawodniczka AT Masters, Karolina Gołda. Bardzo dobry występ zanotowała w grze podwójnej, gdzie występując w parze z Hanną Telżyńską (Morelowa Tennis Club Warszawa) wywalczyła trzecie miejsce.
Data: 04-07-2021 21:40 | Kategoria: Inne / Tenis