|   On-line: 15

Hubert Plenkiewicz ze złotem Tennis Europe
Sukcesem w grze deblowej zakończył swój udział w Międzynarodowym Turnieju do lat 14 – Szczecin Open 2021 Hubert Plenkiewicz, zawodnik AG Tenis Chorzowska Radom.
Data: 2021-05-17 11:15:20 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwie medalowe lokaty Wiktorii Chmielewskiej
Dwa medale - złoto i srebro - wywalczyła Wiktoria Chmielewska podczas kolejnych Wojewódzkich turniejów klasyfikacyjnych młodzików, które odbyły się w Pabianicach.
Data: 2021-05-06 11:27:05 | Kategoria: Inne / Tenis
Weronika Falkowska w reprezentacji Polski na Brazylię!
Tenisistka Akademii Tenisowej Masters Radom Weronika Falkowska, została powołana do reprezentacji Polski seniorek i ma szansę zagrać przeciwko Brazylii. Zawodniczka radomskiego klubu zastąpiła w biało-czerwonych barwach największą gwiazdę polskiego tenisa Igę Świątek.
Data: 2021-04-06 17:36:28 | Kategoria: Inne / Tenis
Radomianka wywalczyła mistrzostwo województwa
W Warszawie na obiekcie KT Break rozegrane zostały mistrzostwa województwa kadetów. Świetny wynik osiągnęła w deblu zawodniczka AT Masters Julia Cieśluk, bowiem występując w duecie z Leną Jednacz z KS Warszawianka wywalczyła złoty medal.
Data: 2021-03-25 15:11:56 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa medale Patrycji Pietrzyk w Płocku
Srebrny medal w deblu i brązowy w grze pojedynczej wywalczyła Patrycja Pietrzyk z Akademii Tenisowej Masters podczas turnieju WTK skrzatów, który rozegrany został w Płocku.
Data: 2021-03-24 09:36:09 | Kategoria: Inne / Tenis
Wiktoria Chmielewska z triumfem w Pabianicach
Dwa medale wywalczyła Wiktoria Chmielewska w Wojewódzkim Turnieju Młodzików, który rozegrany został w Pabianicach. Wygrała turniej deblowy mając za partnerkę Wiktorię Pastuszyńską (PKT Pabianice) i zajęła trzecie miejsce w grze pojedynczej.
Data: 2021-03-23 10:43:21 | Kategoria: Inne / Tenis
Pierwszy finał Patrycji Pietrzyk w skrzatach
Bardzo dobry występ zanotowała zawodniczka AT Masters Patrycja Pietrzyk na Wojewódzkim turnieju skrzatów, rozgrywanym systemem grupowo-pucharowym, który odbył się w Płocku. Wywalczyła drugie miejsce w deblu w parze z Nadią Ptak (MMKT Łęczyca).
Data: 2021-03-18 09:00:46 | Kategoria: Inne / Tenis
Dwa medale Karoliny Gołdy z Jedlińska
W Grodzisku Mazowieckim odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Kadetów, w którym wystąpiły dwie zawodniczki AT Masters, Karolina Gołda i Julia Cieśluk. Ta pierwsza, mieszkanka Jedlińska, zgarnęła dwa medale.
Data: 2021-03-15 17:26:47 | Kategoria: Inne / Tenis
Kolejny wygrany turniej Weroniki Falkowskiej w Tunezji
Znakomitym ukoronowaniem występów Weroniki Falkowskiej z Akademii Tenisowej Masters na turniejach ITF z pulą nagród 15 tys. dolarów rozgrywanych w Tunezji był jej ostatni triumf. Nie oddała rywalkom nawet jednego seta!
Data: 2021-03-11 09:17:57 | Kategoria: Inne / Tenis
W weekend w Radomiu odbędzie się WTK skrzatów
W sobotę, 6 marca, na kortach MOSiR-u przy ul. Bulwarowej 19 rozpocznie się Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów do lat 12. Organizatorem turnieju będzie Akademia Tenisowa Masters a zawody rozgrywane będą systemem grupowo-pucharowym, osobno dla chłopców i dziewcząt.

Doświadczona atakująca wzmocniła Radomkę! 12-05-2021

Damian Wrzesiński będzie bronił tytułu mistrzowskiego podczas gali w Pionkach 12-05-2021