|   On-line: 20

Weronika Falkowska pnie się w rankingu WTA
Na drugiej rundzie zakończyła swoją przygodę z turniejem WTA w Gdyni Weronika Falkowska z AT Masters Radom. W konfrontacji z Tamarą Korpatsch miała nawet piłkę setową, ale triumf padł łupem rywalki. Wygrana w I rundzie pozwoli jednak 21-latce na znaczący awans w światowym rankingu
Data: 2021-07-22 08:45:29 | Kategoria: Inne / Tenis
Weronika Falkowska tenisową mistrzynią Polski
Znakomity wynik osiągnęła w deblu zawodniczka AT Masters, Weronika Falkowska na Narodowych Mistrzostwach Polski w Bytomiu. Występując w parze z Katarzyną Kawą z Advantage Bielsko-Biała wywalczyła złoty medal.
Data: 2021-07-19 19:26:52 | Kategoria: Inne / Tenis
Skrzaty AT Masters na medal
Na kortach MOSiR w Radomiu zorganizowany został Wojewódzki Turniej skrzatów do lat 12, którego organizatorem była AT Masters. Świetnie zaprezentowali się zawodnicy gospodarzy, którzy wywalczyli dwa złote medale, jeden srebrny i dwa brązowe.
Data: 2021-07-16 13:58:54 | Kategoria: Inne / Tenis
Pierwszy wygrany turniej Filipa Bulskiego wśród skrzatów
W Łęcznej rozegrany został Wojewódzki Turniej Klasyfikacyjny skrzatów, w którym wystartowało dwoje zawodników AT Masters, Filip Bulski i Magda Szymczak. Ten pierwszy był bezkonkurencyjny!
Data: 2021-07-14 09:29:18 | Kategoria: Inne / Tenis
Brązowy medal Mistrzostw Polski dla Karoliny Gołdy
W Szczecinie rozegrane zostały Mistrzostwa Polski kadetów do lat 16, w których udział wzięła zawodniczka AT Masters, Karolina Gołda. Bardzo dobry występ zanotowała w grze podwójnej, gdzie występując w parze z Hanną Telżyńską (Morelowa Tennis Club Warszawa) wywalczyła trzecie miejsce.
Data: 2021-07-04 21:40:55 | Kategoria: Inne / Tenis
Zawodniczki AT Masters na podium w turniejach skrzatek
Magda Szymczak i Patrycja Pietrzyk wystartowały w turniejach skrzatek, które odbyły się w Warszawie i w Piotrkowie Tryb. Występy okrasiły brązowymi medalami
Data: 2021-06-28 09:48:19 | Kategoria: Inne / Tenis
Podium Wiktorii Chmielewskiej w gronie kadetek
W Łęcznej odbył się Wojewódzki Turniej Kadetów, rozgrywany systemem grupowo-pucharowym. Udział w zawodach wzięła zawodniczka AT Masters Wiktoria Chmielewska i mimo, że jest jeszcze młodziczką, zajęła miejsce na podium.
Data: 2021-06-16 23:49:21 | Kategoria: Inne / Tenis
Daniel Kwiecień triumfował w turnieju skrzatów!
Tym razem wojewódzkie zmagania skrzatów zagościły na kortach MOSiR-u. Organizatorem zmagań była AT Masters, a zawodnik gospodarzy, Daniel Kwiecień, sprawił sporą niespodziankę, triumfując w nich
Data: 2021-06-07 09:23:59 | Kategoria: Inne / Tenis
Podwójne zwycięstwo Weroniki Falkowskiej w Gruzji
Znakomicie zaprezentowała się Weronika Falkowska z AT Masters podczas turnieju ITF z pulą nagród 15 tys. dolarów „Tbilisi Open”. Zwyciężyła zarówno w grze pojedynczej jak i deblu.
Data: 2021-05-27 21:21:33 | Kategoria: Inne / Tenis
Finał Katarzyny Opieli w Żyrardowie
Bardzo dobry występ zanotowała ośmioletnia Kasia Opiela na turnieju Tenis 10 w kategorii pomarańczowej do lat 9, który rozegrany został w Żyrardowie.
Data: 2021-05-20 09:21:50 | Kategoria: Inne / Tenis