|   On-line: 65







 
FUTBOLOWY WEEKENDOWY ROZKŁAD JAZDY
To już ostatni weekend bez kibiców na trybunach. Sprawdźcie więc gdzie i z kim zagrają Wasi pupile w najbliższy weekend


FORTUNA 1. LIGA
ZAGŁĘBIE SOSNOIWEC - RADOMIAK RADOM, piątek, godz. 17.40

III LIGA
BROŃ RADOM - SOKÓŁ ALEKSANDRÓW, sobota, godz. 12

I LIGA KOBIET
RESOVIA RZESZÓW - HYDROTRUCK RADOM, niedziela, godz. 12.30

IV LIGA
OSKAR PRZYSUCHA - PODLASIE SOKOŁÓW PODLASKI, sobota, godz. 11
MSZCZONOWIANKA MSZCZONÓW - PROCH PIONKI, sobota, godz. 12
KS WARKA - POGOŃ II SIEDLCE, sobota, godz. 14.30
WILGA GARWOLIN - ZAMŁYNIE RADOM, sobota, godz. 17
RADOMIAK II RADOM - PILICA BIAŁOBRZEGI, niedziela, godz. 11
MAZOWSZE GRÓJEC - HUTNIK HUTA CZECHY, niedziela, godz. 16

TYMEX LIGA OKRĘGOWA
ORZEŁ WIERZBICA - MOGIELANKA MOGIELNICA, sobota, godz. 11
LKS PROMNA - SZYDŁOWIANKA SZYDŁOWIEC, sobota, godz. 11
ENERGIA KOZIENICE - PILICA NOWE MIASTO, sobota, godz. 14
POWIŚLANKA LIPSKO - ZAWISZA SIENNO, sobota, godz. 15
JODŁA JEDLNIA-LETNISKO - GRYF POLICZNA, sobota, godz. 16
GKS DROGOWIEC JEDLIŃSK - ZWOLENIANKA ZWOLEŃ, sobota, godz. 17
ISKRA GÓZD - KRÓLEWSCY JEDLNIA, sobota, godz. 17
ORONKA OROŃSKO - ZODIAK SUCHA, sobota, godz. 17
IŁŻANKA KAZANÓW - CENTRUM RADOM, niedziela, godz. 15

CAMPEON KLASA A (GRUPA I)
GRYFIA MIRÓW - KS MAGNUSZEW, sobota, godz. 10
WISŁA CHOTCZA - POLONIA IŁŻA, sobota, godz. 15
GRACJA TCZÓW - KS POTWORÓW, sobota, godz. 16
KS JASTRZĄB - ENERGIA II KOZIENICE, sobota, godz. 16
KRĘPIANKA RZECZNIÓW - BROŃ II RADOM, sobota, godz. 16.30
AKCJA JASTRZĘBIA - KS CHOMENTÓW, niedziela, godz. 12
WISŁA SOLEC - SKARYSZEWIANKA SKARYSZEW, niedziela, godz. 14

CAMPEON KLASA A (GRUPA II)
CHOJNIAK WIENIAWA - MKS WYŚMIERZYCE, sobota, godz. 15
KRASKA JASIENIEC - KS BŁOTNICA STARA, sobota, godz. 17.30
SADOWNIK BŁĘDÓW - WULKAN ZAKRZEW, niedziela, godz. 10
SKS POTWORÓW - LEGION GŁOWACZÓW, niedziela, godz. 14
GPSZ GŁUCHÓW - KS LESZNOWOLA, niedziela, godz. 16
ORZEŁ GIELNIÓW - MŁODZIK 18 RADOM, niedziela, godz. 17
POWAŁA TACZÓW - GKS CHYNÓW, niedziela, godz. 17
RUSZCOVIA BORKOWICE - BLASK ODRZYWÓŁ, niedziela, godz. 17

ZYKO DRÓG KLASA B (GRUPA I)
LEGION SUSKOWOLA - GRACJA II TCZÓW, sobota, godz. 15
ZORZA KOWALA - KS MAKÓW, niedziela, godz. 11
WKS ZAJEZIERZE - LZS ZALESICE, niedziela, godz. 15
ZWOLENIANKA II ZWOLEŃ - VIDEO CIEPIELÓW, niedziela, godz. 17
HUBAL CHLEWISKA - POSTĘP ŁAZISKA, niedziela, godz. 17

ZYKO DRÓG KLASA B (GRUPA II)
KP STANISŁAWICE - JAGUAR WOLANÓW, sobota, godz. 17
GKS BELSK DUŻY - ZORZA KLWÓW, niedziela, godz. 11
STRAŻAK WIELOGÓRA - ISKRA ZBROSZA DUŻA, niedziela, godz. 11
KS WYSOKIN - MEGAWAT ŚWIERŻE GÓRNE, niedziela, godz. 15



Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!




Data: 2021-05-06 10:58:17 | Kategoria: Piłka Nożna / Liga Okręgowa | Odwiedzin: 5563
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Broniarze zapraszają widzów na arcyważny mecz. Wstęp będzie bezpłatny! 09-06-2021
 
Uczestnicy Półmaratonu Radomskiego Czerwca '76 wrócą na tradycyjną trasę! 09-06-2021
 
Skaryszew HydroEnergy 3x3 Basket Cup - sport i świetna zabawa 08-06-2021
 
Wychowanek wraca do Cerradu Enea Czarni! 08-06-2021
 
Młodziczki APR Radom z potencjałem na mistrzowską drużynę 08-06-2021
 
Rusza dodatkowa sprzedaż biletów na mecz Radomiaka Radom z Koroną Kielce 08-06-2021
 
Dawid Konarski opuszcza Cerrad Enea Czarnych Radom 08-06-2021
 
Przed nami wieczór wspomnień o filozofie ringu 08-06-2021
 
Bój Radomiaka z Koroną obejrzycie w TV 07-06-2021
 
Awans Michała Cieślaka niemal na sam szczyt! 07-06-2021
 
Reprezentantka Polski w ekipie Radomki! 07-06-2021
 
Daniel Kwiecień triumfował w turnieju skrzatów! 07-06-2021
 
Mateusz Gos biegowym wicemistrzem Polski 07-06-2021
 
Tymex Liga Okręgowa: Energia Kozienice bliżej awansu [TABELA] 06-06-2021
 
Klasa A (gr. I): Polonia Iłża jedną nogą w lidze okręgowej 06-06-2021
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl