|   On-line: 29




 
Klasa B startuje w ostatni weekend sierpnia - poznaj pełny terminarz
W sezonie 2021/2022, zespoły Zyko-Dróg Klasy B będą rywalizować w trzech grupach. Pierwsza kolejka rundy jesiennej zostanie rozegrana 28/29 sierpnia, a ostatnią zaplanowano na 23/24 października.


TERMINARZ GRUPY I

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia
Skaryszewianka Skaryszew - Wisła Chotcza
Plon Garbatka-Letnisko - WKS Zajezierze
Video Ciepielów - Krępianka Rzeczniów
Gracja II Tczów - Legion Suskowola
Zwolenianka II Zwoleń - KS Maków

Kolejka 2 - 4-5 września
Wisła Chotcza - KS Maków
Legion Suskowola - Zwolenianka II Zwoleń
Krępianka Rzeczniów - Gracja II Tczów
WKS Zajezierze - Video Ciepielów
Skaryszewianka Skaryszew - Plon Garbatka-Letnisko

Kolejka 3 - 11-12 września
Plon Garbatka-Letnisko - Wisła Chotcza
Video Ciepielów - Skaryszewianka Skaryszew
Gracja II Tczów - WKS Zajezierze
Zwolenianka II Zwoleń - Krępianka Rzeczniów
KS Maków - Legion Suskowola

Kolejka 4 - 18-19 września
Wisła Chotcza - Legion Suskowola
Krępianka Rzeczniów - KS Maków
WKS Zajezierze - Zwolenianka II Zwoleń
Skaryszewianka Skaryszew - Gracja II Tczów
Plon Garbatka-Letnisko - Video Ciepielów

Kolejka 5 - 25-26 września
Video Ciepielów - Wisła Chotcza
Gracja II Tczów - Plon Garbatka-Letnisko
Zwolenianka II Zwoleń - Skaryszewianka Skaryszew
KS Maków - WKS Zajezierze
Legion Suskowola - Krępianka Rzeczniów

Kolejka 6 - 2-3 października
Wisła Chotcza - Krępianka Rzeczniów
WKS Zajezierze - Legion Suskowola
Skaryszewianka Skaryszew - KS Maków
Plon Garbatka-Letnisko - Zwolenianka II Zwoleń
Video Ciepielów - Gracja II Tczów

Kolejka 7 - 9-10 października
Gracja II Tczów - Wisła Chotcza
Zwolenianka II Zwoleń - Video Ciepielów
KS Maków - Plon Garbatka-Letnisko
Legion Suskowola - Skaryszewianka Skaryszew
Krępianka Rzeczniów - WKS Zajezierze

Kolejka 8 - 16-17 października
Wisła Chotcza - WKS Zajezierze
Skaryszewianka Skaryszew - Krępianka Rzeczniów
Plon Garbatka-Letnisko - Legion Suskowola
Video Ciepielów - KS Maków
Gracja II Tczów - Zwolenianka II Zwoleń

Kolejka 9 - 23-24 października
Zwolenianka II Zwoleń - Wisła Chotcza
KS Maków - Gracja II Tczów
Legion Suskowola - Video Ciepielów
Krępianka Rzeczniów - Plon Garbatka-Letnisko
WKS Zajezierze - Skaryszewianka Skaryszew

TERMINARZ GRUPY II

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia
Megawat Świerże Górne - KS Lesznowola
LKS II Promna - Sadownik Błędów
Strażak Wielogóra - KS Wysokin
GKS Belsk Duży - Iskra Zbrosza Duża
Pauzuje MKS Wyśmierzyce

Kolejka 2 - 4-5 września
MKS Wyśmierzyce - Iskra Zbrosza Duża
KS Wysokin - GKS Belsk Duży
Sadownik Błędów - Strażak Wielogóra
KS Lesznowola - LKS II Promna
Pauzuje Megawat Świerże Górne

Kolejka 3 - 11-12 września
Megawat Świerże Górne - MKS Wyśmierzyce
Strażak Wielogóra - KS Lesznowola
GKS Belsk Duży - Sadownik Błędów
Iskra Zbrosza Duża - KS Wysokin
Pauzuje LKS II Promna

Kolejka 4 - 18-19 września
MKS Wyśmierzyce - KS Wysokin
Sadownik Błędów - Iskra Zbrosza Duża
KS Lesznowola - GKS Belsk Duży
Megawat Świerże Górne - LKS II Promna
Pauzuje Strażak Wielogóra

Kolejka 5 - 25-26 września
LKS II Promna - MKS Wyśmierzyce
Strażak Wielogóra - Megawat Świerże Górne
Iskra Zbrosza Duża - KS Lesznowola
KS Wysokin - Sadownik Błędów
Pauzuje GKS Belsk Duży

Kolejka 6 - 2-3 października
MKS Wyśmierzyce - Sadownik Błędów
KS Lesznowola - KS Wysokin
Megawat Świerże Górne - GKS Belsk Duży
LKS II Promna - Strażak Wielogóra
Pauzuje Iskra Zbrosza Duża

Kolejka 7 - 9-10 października
Strażak Wielogóra - MKS Wyśmierzyce
GKS Belsk Duży - LKS II Promna
Iskra Zbrosza Duża - Megawat Świerże Górne
Sadownik Błędów - KS Lesznowola
Pauzuje KS Wysokin

Kolejka 8 - 16-17 października
MKS Wyśmierzyce - KS Lesznowola
Megawat Świerże Górne - KS Wysokin
LKS II Promna - Iskra Zbrosza Duża
Strażak Wielogóra - GKS Belsk Duży
Pauzuje Sadownik Błędów

Kolejka 9 - 23-24 października
GKS Belsk Duży - MKS Wyśmierzyce
Iskra Zbrosza Duża - Strażak Wielogóra
KS Wysokin - LKS II Promna
Sadownik Błędów - Megawat Świerże Górne
Pauzuje KS Lesznowola

TERMINARZ GRUPY III

Kolejka 1 - 28-29 sierpnia
Chojniak II Wieniawa - Ruszcovia Borkowice
Zorza Kowala - Powała Taczów
LZS Zalesice - Hubal Chlewiska
Zorza Klwów - KS Potworów
Jaguar Wolanów - KS Chomentów

Kolejka 2 - 4-5 września
Ruszcovia Borkowice - KS Chomentów
KS Potworów - Jaguar Wolanów
Hubal Chlewiska - Zorza Klwów
Powała Taczów - LZS Zalesice
Chojniak II Wieniawa - Zorza Kowala

Kolejka 3 - 11-12 września
Zorza Kowala - Ruszcovia Borkowice
LZS Zalesice - Chojniak II Wieniawa
Zorza Klwów - Powała Taczów
Jaguar Wolanów - Hubal Chlewiska
KS Chomentów - KS Potworów

Kolejka 4 - 18-19 września
Ruszcovia Borkowice - KS Potworów
Hubal Chlewiska - KS Chomentów
Powała Taczów - Jaguar Wolanów
Chojniak II Wieniawa - Zorza Klwów
Zorza Kowala - LZS Zalesice

Kolejka 5 - 25-26 września
LZS Zalesice - Ruszcovia Borkowice
Zorza Klwów - Zorza Kowala
Jaguar Wolanów - Chojniak II Wieniawa
KS Chomentów - Powała Taczów
KS Potworów - Hubal Chlewiska

Kolejka 6 - 2-3 października
Ruszcovia Borkowice - Hubal Chlewiska
Powała Taczów - KS Potworów
Chojniak II Wieniawa - KS Chomentów
Zorza Kowala - Jaguar Wolanów
LZS Zalesice - Zorza Klwów

Kolejka 7 - 9-10 października
Zorza Klwów - Ruszcovia Borkowice
Jaguar Wolanów - LZS Zalesice
KS Chomentów - Zorza Kowala
KS Potworów - Chojniak II Wieniawa
Hubal Chlewiska - Powała Taczów

Kolejka 8 - 16-17 października
Ruszcovia Borkowice - Powała Taczów
Chojniak II Wieniawa - Hubal Chlewiska
Zorza Kowala - KS Potworów
LZS Zalesice - KS Chomentów
Zorza Klwów - Jaguar Wolanów

Kolejka 9 - 23-24 października
Jaguar Wolanów - Ruszcovia Borkowice
KS Chomentów - Zorza Klwów
KS Potworów - LZS Zalesice
Hubal Chlewiska - Zorza Kowala
Powała Taczów - Chojniak II Wieniawa

Poleć artykuł swoim znajomym



Chcesz znać wyniki jeszcze szybciej, a jeszcze nie dołączyłeś do nas na Facebooku? KONIECZNIE ZRÓB TO TERAZ!



Data: 2021-07-28 14:08:20 | Kategoria: Piłka Nożna / | Odwiedzin: 1059
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Rusza nowy sezon w lidze amatorskiej 22-09-2021
 
Widowiskowy występ braci Bal we Włoszech 22-09-2021
 
Kapitan Cerradu Enea Czarni na początku sezonu nie zagra 21-09-2021
 
Nie rezygnuj z aktywności fizycznej! 21-09-2021
 
Radomiak rozpoczyna pucharową przygodę 21-09-2021
 
Libero Cerradu Enea Czarni jedzie na mistrzostwa świata! 21-09-2021
 
Poznamy półfinalistów Mirax Pucharu Polski 21-09-2021
 
Niezwykły jubileusz Leandro Rossi! To już 100 mecz z golem! 20-09-2021
 
Jurand Kuśmierczyk w pierwszej dziesiątce zawodów Yamaha bLU cRU 20-09-2021
 
Bilety na mecze E.Leclerc Moya Radomka 20-09-2021
 
Nowe władze w MZTS 20-09-2021
 
HydroTruck Radom, trzeci raz wypuścił wygraną z rąk... 19-09-2021
 
IV liga: Oskar Przysucha i Energia Kozienice zwycięskie 19-09-2021
 
Klasa A (gr. II): - KS Błotnica nadal w gazie, Centrum Radom gromi 19-09-2021
 
Wygrana Pilicy i Jodły na zakończenie 6. kolejki Tymex Lidze Okręgowej [TABELA] 19-09-2021
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl