|   On-line: 42




 
Wosztyl.eu Klasa A (grupa II): Zodiak Sucha pięć na pięć
Wygrywając w Lesznowoli, Zodiak Sucha zanotował piąte zwycięstwo w piątym meczu Wosztyl.eu Klasy A grupy II. Komplet punktów w 5. kolejce zainkasowali również: GKS Stromiec, Sokół Przytyk, Wulkan Zakrzew, Kraska Jasieniec i Oronka Orońsko.


RUSZCOVIA BORKOWICE - MKS WYŚMIERZYCE 2:2 (0:1)
Bramki:
Lipiński (77.), Kapusta (88.) - Narożnik (27.), Strzałkowski (59.).
Ruszcovia: Ciesielski - Jelonek, Tumielewicz, M.Raczyński (85. Włodarczyk), Płóciennik (65. Maj), Bąbka (75. Krzepkowski), M.Fidos, Sapieja, K.Skuza, Kopciński (46. Kapusta), Lipiński .

GPSZ GŁUCHÓW - GKS STROMIEC 1:7 (1:3)
Bramki:
Nowak - Janczewski 2, Nojek, Rogoziński, Napiórkowski, Biń, samobójcza.
Stromiec: Cichulski - Turzyński, Janduła, Popiel, Bednarczyk, Nojek, Sarniak, Napiórkowski, Janczewski, Rogoziński, Grodecki.

CHOJNIAK WIENIAWA _ SOKÓŁ PRZYTYK 0:4 (0:1),
Bramki:
Michał Soliński (22.), Tyczyński (55.), Gołębiowski (71.), Sadownik (80.)
Sokół: Król - Kosiec, Rychlicki, Czyżkowski, G. Soliński, Wachnicki (78. Kamil Kowalczyk), Mariusz Soliński (70. Bełzowski), Siwek (83. Korgul), Czajka (75. Kacper Kowalczyk), Michał Soliński (73. Sadownik), Tyczyński (64. Gołębiowski).

WULKAN ZAKRZEW - LEGION GŁOWACZÓW 5:2 (2:0)
Bramki:
Żarłok, Żyła, Janduła, Puk, S. Kiełbasa - Krzemiński, Wolski.
Wulkan: Grudzińśki - Dobrowolski, Pilarek, Żarłok, P. Kiełbasa, Jandułą, Zamkowski, Puk, Towarek, S. Kiełbasa, Żyła oraz Stankowski, Żygłowicz, Klich, P. Wójcik, Pysiak, A. Wójcik.

ORZEŁ GIELNIÓW - KRASKA JASIENIEC 0:2 (0:1)
Bramki:
Prokopczyk, Pawlak.

KS LESZNOWOLA - ZODIAK SUCHA 0:3 (0:2)
Bramki:
Wielgus 2, Liadryk
Zodiak: Młodziński - S. Cybulski, Strzelecki (Bogacz), Nowak, K. Cybulski (Smagowski), Lisiewski, Sadzik (A. Prasek), Wójcik (Glegoła), Liadryk, Kawecki (M. Cybulski), Wielgus (Sitarek).

BLASK ODRZYWÓŁ - ORONKA OROŃSKO 0:3 (0:0)
Bramki:
Ziętkowski (63.), Sapieja (74., 79.)
Blask: Podkowiński - Wiśniewski, Bors, Baranowski (Rychta), Rychta, Muszyński (Walczak), Maślanek, Bińkowski, Rzepkowski (Włodarczyk), Sieczkowski (Gawin), Bojarczuk.
Oronka: Grzyb - Suligowski (83. Putin), Bińkowski, Ziętkowski, Zepchło (86. Mazur), Śwircz (68. Rogala), Nogaj (75. Syta), Czerepak, Wyrwiński (80. Patyna), Fajdek, Sapieja.
Data: 2022-09-18 14:08:39 | Kategoria: Piłka Nożna / Klasa A (grupa II) | Odwiedzin: 9315
 





Podobnie jak w życiu "nie samym chlebem żyje człowiek" tak i my nie skupiamy się wyłącznie na sporcie. Teatr, kino, muzyka, rozrywka... także są nam bliskie. +wiecej

Umowa na budowę Centrum Sportowo-Szkoleniowego Radomiak podpisana 29-11-2022
 
Mateusz Gos z biletem na Mistrzostwa Europy w biegach przełajowych 29-11-2022
 
GKS Stromiec stanął na wysokości zadania 28-11-2022
 
Najlepsi piłkarze świata i samochody, którymi jeżdżą 28-11-2022
 
Moya Radomka Lotnisko Radom bez szans w Rzeszowie 28-11-2022
 
PreZero APR Radom pokonała Varsovię Warszawa 27-11-2022
 
Paweł Woicki nowym trenerem Cerrad Enea Czarnych Radom 27-11-2022
 
. 11-12-2022
 
Broniarze zwycięstwem zakończyli tegoroczne gry 26-11-2022
 
HydroTruck Radom pokonał na wyjeździe Deckę Pelplin 26-11-2022
 
Radomiak Radom dostał surową lekcję od uczestnika Ligi Mistrzów 25-11-2022
 
Enea Wytwarzanie i Cerrad Enea Czarni Radom grają dalej razem 25-11-2022
 
Jacek Nawrocki nie jest już trenerem Cerrad Enea Czarnych Radom 24-11-2022
 
Enea Wytwarzanie rozszerza współpracę z drużyną MOYA Radomka Lotnisko Radom 24-11-2022
 
HydroTruck Radom błysął formą i odniósł okazałe zwycięstwo 23-11-2022
 



Copyright 2008 - 2012 RadomSport.pl